Wpis z mikrobloga

@Lightflash żeby nas nie zjedli tam na glownej za spamowanie

600RR, moglbys wrzucic fotke tego deflektora? Jestem cholernie ciekaw jak wyglada na Fazerze? :D
A co do podrozowania, ja robie 20k rocznie, non stop jakas trasa. Przyzwyczailem sie juz do tej pozycji :P
  • 5
CBRka fajna pierwsze moto na ktorym smigalem 600 z 93 albo 94 roku, teraz juz bez ABSa nie wsiade, mialem pare akcji w deszczu na bandicie i ledow co sie wyratowalem.
a z owiewka wyglada slabo i przy wiekszej predkosci powyzej 200 ma tendencje do wpadania w delikatna shimme, trzeba z tym uwazac :/ ale nie zdejme tego bo konfort jazdy jest o niebo lepszy, a na mala shimme wystarczy tylni hamulec.
@Lightflash: whoa. rumunia? ale nast. razem pls wolaj mnie, bo nie dostalem komunikatu :P
oj to legendardna f2 miales okazje jezdzic. Heh niby pojemnosc ta sama, ale porownojac agresywnosc to czuc generacje. Fki to potulne baranki
niestety nie mialem okazji niczym innym smigac jak CBR600, Banditem400 i 600, BMW F650, i jakims smiesznym wykreconym niesymetrycznym chyba suzuki z tlumikiem w dolnej czesci ramy no i oczywiscie moim FZ6, ludzie niechetnie daja sie przejechac na motorze, bo moze sie to skoczyc koncem moto i koncem czlowieka :) na zdjeciu jest Irlandia. Na nastepny rok chce Szkocje i Norwegii zrobic - zawinac namiot i pojechac, ale zobaczymy jak z tym