Wpis z mikrobloga

@Saute: W ogóle pamiętam gościa z idola mam nawet jego debiutancką płytę gdzieś. Taki nasz rynek muzyczny że gwiazdki szybko znikają a głos gość miał bo porównując to co teraz robi to jakoś średnio wygląda.
  • Odpowiedz
@intermission: Ogółem Zalewski odnalazł się jakiś rok-dwa lata temu. Kapitalną muzykę tworzy, tylko no - nie uświadczysz jej w rmfach czy gdzieś. Masz tu mój ulubiony Jego numer, jak dla mnie - najlepszy męski, młody głos w Polsce:
S.....e - @intermission: Ogółem Zalewski odnalazł się jakiś rok-dwa lata temu. Kapita...
  • Odpowiedz
@Saute: No wiesz to raczej się rozchodzi o to że to totalnie nie mój gust :P Wszystko ładnie spoko tylko to jest takie typowe maglowanie muzyką rockową nic ciekawego. W międzyczasie niestety o wiele ciekawsze głosy doszły do eteru undergroundu. Sprawdź sobie np. Piotrka Gibnera czy gościa z Fismol.
  • Odpowiedz
Ogólnie Gibner to bardzo ciekawy wokalista jakbyś chciał prześledzić gościa to zacznij od zespołu Proghma C z tym zespołem nawet w USA miał trasę. Gość potrafi odnaleźć się w każdym gatunku. Teraz wystąpił... w must be the music z zespołem Moose The Tramp. Taka jest nasza estrada muzyczna że zasłużony już wokalista jest nikomu nieznanym śpiewakiem :P
  • Odpowiedz