Wpis z mikrobloga

Bardziej przykre, niż śmieszne.


@FilozofujacaCalka: nawet bardzo przykre.

Ruch wolnorynkowy ośmieszony na zawsze, nie przez tego faceta tylko przez całokształt pracy KORWINA (hitlery, kaleki, gwałty, świnie) za wolnorynkowcami będzie się teraz ciągnał smród wybryków JKM i
  • Odpowiedz
@Staruch:
1. Biznesmen, czy biały kołnierzyk na wysokich bankowych etatach? Zasadnicza różnica.
2. Deklaruje się jako zwolennik. Jego kariera zawodowa sugerować może, że jego poglądy wynikają nie tyle z wzniosłych idei "wolności gospodarczej", co fiskalnego pragmatyzmu pracodawców. Odnośnie "obywatelskości" - znam jedną partię, która mając ją na sztandarach zmieliła podpis niejednego Kowalskiego ;)
3. Boże chroń nas przed tego typu reformami. Zakładam, że wszystko trzeba sprzedać i sprywatyzować a będzie dobrze. Sęk w tym, że ludziom z takim rodowodem z dużym prawdopodobieństwem nie chodzi o dobro Polaków, a korzystne biznesy dla swoich byłych/obecnych/przyszłych (niewłaściwe skreślić) pracodawców
4. Od 25 lat walczy...
5. Elokwencja może świadczyć o inteligencji, ale nie można jej mylić z erudycją, mądrością i uczciwymi intencjami. W LO miałem kumpla skinheada (ciekawa historia swoją drogą, bo ja chorowałem wtedy na punko/anarchizm ;) który potrafił elokwentnie opowiadać o ideach Hitlera, piękną polszczyzną, również zapytany znienacka. Co nie zmienia faktu, że pie***lił
  • Odpowiedz