Wpis z mikrobloga

Po kilku latach związku, koniec, zerwałam z nim. Koniec psychopatycznych gierek, emocjonalnych szantażów, poniżania i manipulowania.

mam nadzieję, że istnieje życie po zerwaniu. Dajcie plusa na odwagę.
  • 90
  • Odpowiedz
@busz_menka: W podobnym gównie tkwiła moja znajoma ponad rok, ja i znajomi mówiliśmy jej że to #!$%@? i żeby go zostawiła itd. no ale "kocham go, nie chce go zostawiać" (patrz być sama). Dopiero jak kiedyś w czasie kłótni walnął jej lepe na twarz to w niej wreszcie ruszyło i rzuciła go.
Po tym miła nam "mieliście racje, czego ja was nie słuchałam" itd. ale dopóki tego nie doświadczyła, nie było
  • Odpowiedz
@busz_menka: Mimo, że bywają #!$%@? chwile, to myślę, że ci to wyjdzie na zdrowie. Mi był potrzebny prawie rok, ale w końcu "zaczynam odnajdywać dawnego siebie", nie boję się mieć własnego zdania i robię to, co mi się podoba bez wyrzutów sumienia :)
  • Odpowiedz
@busz_menka: wszystkie moje kolezanki, ktore konczyly tego typu zwiazki nigdy nie zalowaly, trzeba tylko uzbierac odpowiednio duzo odwagi. Pozdrawiam i zycze duzo szczescia bo na pewno podjelas dobra decyzje.
  • Odpowiedz
  • 0
@kiw0n: ciągle wzbudzanie poczucia winy..ciągle udowadnianie ze to ja jestem ta zła ta glupsza i gorsza..tylko po to żebym znowu ustaliła zebym przeprosiła i starała się bardziej.m
  • Odpowiedz
@busz_menka: Lepiej późno niż wcale. Mimo wszystko dziwię się jak zdołałaś tyle lat wytrzymać z tak nienormalnym człowiekiem... Jak ktoś jest złym człowiekiem to trzeba od niego uciekać jak najszybciej.
  • Odpowiedz
  • 1
@Radeg90: wiesz jak to jest...na początku jest super, ekscytacji, staranie się..potem ignurowalam sygnały..granica coraz bardziej przesuwala..Ja się zmieniłam i dałam sobie wmówić ze to moja wina bo jestem za mało doskonała. Wierzyłam w miłość i myślałam że to trudny moment w zwiazku ale da się to naprawić..niestety rozmowa polegała na narzucania mi "prawdy" i zamiataniu sprawy pod dywan. Raz lepiej raz gotzej, ciagle mialam nadzieje. Nawet nie zauważyłam ze z super
  • Odpowiedz