Wpis z mikrobloga

@Gunwiarz: @Akuku69: Pan od tego ogłoszenia umieścił je w grupie na fb do poszukiwania mieszkań. Ja nie lubię spamu więc z chęcią bym poszukał informacji o samochodzie: http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-m-pakiet-3-0-diesel-skora-panorama-navi-alus-19-gleba-full-zamiana-ID6ybXQd.html#004de486d6;promoted
10 latek z 3l silnikiem i <200 kkm przebiegu ( ͡º ͜ʖ͡º)

Oczywiście nie sugeruję, że ktoś tutaj mógł kłamać albo robić coś celowo w złej wierze, ani nie podam niczyich danych osobowych. Ale jakby ktoś był
  • Odpowiedz
@NiedzielnyMirek: Auto typowo na handel, czyli coś było z nim nie tak :) Licznik prawdopodobnie cofany bo ciężko znaleźć 10-letniego diesla z małym przebiegiem. Sprawdź jak wygląda silnik, czy nie był myty. Zwróć uwagę na elementy wnętrza takie jak kierownica, drążek do zmiany biegów czy okładziny pedałów. Ja zresztą jak widze takie ogłoszenia, typu "FULL FULL FULL!! EXTRA SUPER AUTO" to już wiem, że trzeba sobie odpuścić. Osobiście polecam sprowadzić auto
  • Odpowiedz
@Gunwiarz: Ja nie chcę kupować autka. Po prostu ten 'handlarz' mnie zirytował, bo dał ogłoszenie z lipnym samochodem na grupie dotyczącej wynajmu mieszkań. Mam nadzieję, że jakiś mireczek pomoże mi teraz sprawdzić ten samochód, abym mógł temu Panu ładnie odpisać na jego posta na fb ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Co do ogłoszenia,
  • Odpowiedz
sprawdziłem jeszcze u nas: Data wydania aktualnego dowodu rejestracyjnego: 25.08.2015, pierwsza rej. w Polsce 28.06.2015, niestety brak wpisu przebiegu.
trzeba by było się zapytać co nie tak skoro tak szybko się pozbywa
  • Odpowiedz