Wpis z mikrobloga

Jakie gry trzeba ograć na starym #wii? Kupiłem za pół darmo i póki co gram tylko w new super mario wii i jeszcze mario kart. Co kolejne?
  • 3
  • Odpowiedz
@baniol: Super Mario Galaxym Super Mario Galaxy 2, The Legend of Zelda Twilight Princes i Skyward Sword (wymaga wiimote ++), Punch-out , Wii Sports (calkiem klawe), Raymgan Origins, Red Steel 2 (tez wiimote ++++ wymagany) , jak lubisz sie pogibać to Just Dance jakikolwiek, Rune Factory Frontier (Harvest moon + chodzenie po lochach), The Last Story, Xenoblade i wiele wiele innych ;-)
  • Odpowiedz
@TomaszObyJakis: Opłaca się kupić wio u? Są na to ciekawe gry poza Mario? Zakochałem się w Splatoon a i Super Mario Maker całkiem ciekawy ale 1,5 k dla dwóch gier trochę szkoda. Szczególnie, że w tej samej cenie można mieć ps4.
  • Odpowiedz
WiiU to troche inna sprawa, ale jest pare fajnych gierek , Super Mario 3D Land , New Super Mario Wiiu, Hyrule Warriors, Mario Karty kolejny , Donkey Kong.

Ja uważam że Wiiu jest całkiem spoko, gdyż ! jest kompatybilne z Wii a jest wiele fajnych gierek na wii ktore warto ograc + jet nintendo eShop gdzie mozna kupic duzo gierek na starsze konsole w dobrych wedlug mnie cenach (Wii 80 zł, Snes
  • Odpowiedz