Wpis z mikrobloga

@franekfm: To nie jest zaktualizowane zbytnio. Pewnie tamte OKW jeszcze "ogarniają" - mają czas do 18 września. W okręgu 11 zgłoszonych zostało jeszcze 4 kandydatów + 1 zarejestrowany. W okręgu 72 zgłosiło się 7 kandydatów w ostatnim terminie, a w 73 oprócz jednego zarejestrowanego zgłosiło się jeszcze 3.
  • Odpowiedz
@Mrboo: tak, wiem i dobrze rozumiem, że jeszcze się może zmienić.
Np. na stronce nie widnieje jeszcze zarejestrowana lista KNP w Krakowie a wiem, że została zarejestrowana. Nie ma bo PKW potrzebuje czasu na weryfikację podpisów.
  • Odpowiedz
@franekfm: Choć tu mała aktualizacja. W okręgu 72 jest 6 kandydatów - bo niejaka Beata Baran zgłosiła się dopiero o godzinie 0:31 już 16 września - więc jej zgłoszenie pewnie będzie odrzucone. W moim okręgu do Senatu chyba tylko 4 kandydatów będzie...więc słabo.
  • Odpowiedz
@Mrboo: musimy poczekać ale nie liczy się, o której się zgłosiła ale o której przyszła do komisarza wyborczego, jak była kolejka to musiała swoje poczekać. Pytanie, o której przyszła do biura komisarza.
  • Odpowiedz
@franekfm: To też racja, ale właśnie ciekaw jestem jak to jest z tym. Ogólnie no ciekaw jestem tych wszystkich list i kandydatów na Senatora :-)

Zresztą u mnie w okręgu z tym terminem też np. Braun zgłosił dokładnie o północy (ale no można założyć, że pewnie była kolejka) i 40 minut później "Zjednoczeni dla Śląska". A nawet jakby były jakieś "odmowy rejestracji" to komitety mogą odwołać się do PKW.
Ale myślę,
  • Odpowiedz