Wpis z mikrobloga

@siemanko: troche nieaktualne, discovery pokazuje mechaników samochodowych i lombardy, animal planet policje dla zwierzat, national 2 wojne światową i kryminalistów a history to już sam nie wiem
  • Odpowiedz
@siemanko: Na Discovery ciągle leci shit, gdzie na aukcjach jakieś rupiecie licytuja, albo grzebią po wysypiskach w poszukiwaniu skarbów. Wartościowe dokumenty to już tam rzadkość niestety. :(
  • Odpowiedz
@siemanko: chyba jedyny tego typu kanał, który da się jeszcze oglądać i jest tam coś sensownego to Planete+. Już się rzygać chce tymi programami o amerykańskich lombardach, poszukiwaczach złota, poławiaczach tuńczyków czy naprawianiu starych samochodów.
  • Odpowiedz
@Izyk85: To prawda, takie dawne Discovery. Jednak czasem podejmują zbyt odjechanie tematy. Mimo wszystko żałuję, że nie mam tego w moim obecnym pakiecie TV.
  • Odpowiedz
@Izyk85: trochę jednak ciężko brać na poważnie kanał dokumentalny, który puszcza m.in. programy o tym, że McDonalds to spisek rządu mający za zadanie kontrolować świat (widziałem na własne oczy) lub o tym, że IIWŚ to była przykrywka dla tajnego konfliktu z kosmitami (ktoś to nagrał i na wykop wrzucił). ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rss: niestety na poważnie to nie da się wziąć u nas żadnego kanału "dokumentalnego" Kiedyś właśnie na Planete puścili dokument o korporacjach, oczywiście zostały przedstawione jako całe zło świata, było to tak nachalne, że brakowało tylko flagi z sierpem i młotem w tle.

Co nie zmienia faktu, że chyba tylko tam można jeszcze coś ciekawego czasem obejrzeć.
  • Odpowiedz
@Izyk85: ta jasne ( ͡º ͜ʖ͡º)
http://www.telemagazyn.pl/history/#teraz
Wojny przewoźników, Brytyjskie wojny lombardów, Na lodowym szlaku, Amerykańscy zbieracze, Wojny lombardów, Wojny magazynowe... i tak cały dzień, lolz

oczywiście można tam się doszukiwać historii, np.: w jakiś rupieciach znalezionych w lombardzie... no ale 99% tych programów ma bardziej charakter reality show ( )
  • Odpowiedz
Kiedyś Discovery miało fajny podział tematyczny:
- Discovery Channel - ogólnotematyczny, ale głównie popularnonaukowy
- Discovery Sci-Fi - kosmos, technika, fizyka itp.
- Discovery Civilization - historia
- Discovery Travel - podróże
  • Odpowiedz
@FeNtastiC: najgłupsze programy na starym Discovery to najmądrzejsze programy obecnie. Jako dzieciak trochę się nudziłem oglądając ten kanał, ale lubiłem lżejsze programy jak np. "Pogromcy mitów", "Brainiac" albo "Starcie bestii", teraz tego typu programy to jedyne co można tam znaleźć związane z nauką a nie sprzedażą magazynów i pracą drwali.
  • Odpowiedz