Wpis z mikrobloga

I jak tu nie "ściągnąć z neta" ?

...Posiadam wspomnianą grę zakupioną w preorderze, niestety DISC 2: Play jest do tego stopnia zarysowany że czasami w czasie gry pokazuje mi się komunikat o błędzie odczytu z płyty i konieczności restartu gry. Czy istnieje możliwość wymiany tej uszkodzonej płyty? Dziękuję za odpowiedź

Dziękujemy za kontakt. Jeżeli płyta została uszkodzona mechanicznie (pęknięcie, zarysowanie, zarysowanie przez konsolę Xbox 360, itp.) niestety nie mamy możliwości jej wymiany. W takim przypadku możemy natomiast zaproponować przesłanie kodu zniżkowego na zakup tej gry w sklepie XXX, dzięki któremu możliwy będzie zakup nowego egzemplarza gry w cenie 100zł.

Dziękuję za szybką odpowiedź. W moim przypadku płyta została zakupiona sprawna, uległa uszkodzeniu w Xboxie 360. Pierwszy raz się z takim czymś spotkałem ale też XXX jest jedyną grą w którą aż tyle potrafiłem grać. Niestety wydać 100 PLN kolejny raz na tą samą grę to dla mnie za duży wydatek. Myślałem, że istnieje możliwość wymiany płyty dopłacając za dostarczenie. W takim wypadku podziękuję


P.S
Kupisz wersję elektroniczną to też za parę lat powiedzą ci, że aby ściągnąć grę musisz wymienić konsolę

  • 9
  • Odpowiedz
@Ar_0: ja na PC nawet się nie bawię - od razu po instalacji płyty lądują na dysku w formie ISO, a grę odpalam przy pomocy mini image.
W konsolce można by zrobić odblokowanie, z tym że nie jestem pewien jak wygląda sprawa z graniem po multi po takiej operacji, bo zwykłe kopiowanie płyty chyba odpada, bo xbox nie będzie zadowolony.
  • Odpowiedz
@magiczny_orangutan: Na PC to inna bajka :) . Z tego co wiem to w 360 po odblokowaniu odpada multi. Mi to w sumie nie przeszkadza bo ostatnią grą w którą grałem na multi było BF: BC2 zakupione zaraz po premierze a godziny przegrane można policzyć na palcach jednej ręki.

No cóż. Lubiłem sobie czasami wieczorkiem po pracy z padem w ręku poszaleć po wirtualnym mieście a i jakoś nie ciągnęło mnie
  • Odpowiedz
@Ar_0: ogólnie jak dla mnie firma powinna się zachować inaczej: wysłać płytę albo załatwić klucz do wersji elektronicznej. To są dla nich grosze, a szacunek do wydawcy rośnie.
Ogólnie możesz też spróbować w kraju producenta, tam zwykle o wiele lepiej traktują niż w polskich supportach importera
  • Odpowiedz
Spróbuję ale coś czuję, że stoję na przegranej pozycji. Pytanie skierowałem do polskiego dystrybutora ponieważ gra została przez niego w pełni spolszczona i to on zajmuje się dystrybucją na terenie PL. Producent raczej nie ma dostępu do swojej gry w wersji PL i też pewnie do niego mnie odeśle
  • Odpowiedz
Ale zainstaluj tez druga płytę przez opcje gry w meny główne xboxa. Można tak zrobić.


@wajdzik: A to ciekawe. Tyle lat mam xboxa a o takim czymś nie wiedziałem. Sprawdzę jutro i wielkie dzięki za info
  • Odpowiedz