Wpis z mikrobloga

#tvniezaleznych #neuropa #januszedziennikarstwa
Nie wydaję mi się że TV-Niezależnych to troll. Nie wydaję mi się również że są na tyle rąbnięci aby wypisywać takie bzdury.
Wydaje mi się że ktoś kto stoi za tv-niezależnych wpadł na pomysł jak zarobić kasę na idiotach. Wszelakie portale przedstawiające się jako "niezależne", "patriotyczne" lub "prawicowe" są teraz dość na topie wśród internautów. Wyświetlenia portalu podbijają im kontrowersyjne lub anty-rządowe artykuły. Jeżeli ma się sporą ilość wyświetleń to można zarobić nawet dobrze zarobić.

TV-Niezależnych wygląda mi na próbę wypromowania tego typy portalu przy pomocy wykopu, ale coś poszło nie tak, palnęli o jeden durny komentarz za dużo i wyłapali bana. Wszystko stało się to dość oczywiste po tym jak na fejsie ogłosili zbiórkę na sprzęt na zakup sprzętu i rozkręcenie kanału.
źródło: comment_1JROA1CwfUZv1IH8wKkBe8rU5Qrr1sK3.jpg
  • 7
@Adrastos: Nie, troll nie. Trolle nie robią tego co robią dla kasy tylko dla przyjemności ewentualnie z nudy. Mi się zdaje że ten ktoś próbował rozkręcić kolejny tego typy portal i chciał zarobić na tym kasę, ale mu nie wyszło.
Wszelakie portale przedstawiające się jako "niezależne", "patriotyczne" lub "prawicowe" są teraz dość na topie wśród internautów. Wyświetlenia portalu podbijają im kontrowersyjne lub anty-rządowe artykuły. Jeżeli ma się sporą ilość wyświetleń to można zarobić nawet dobrze zarobić.


@artano: no to trochę za późno na to wpadli skoro za kilka miesięcy ci niezależni patrioci odzyskają władzę. O czym będą pisać kiedy PO nie będzie już rządzić?