Wpis z mikrobloga

Ależ to jest słabe, aż przykro się patrzy

6 odcinek


7 Odcinek
na koniec


ale nie kurna, bo w kolejnym odcinku


Nawet GT było dużo bardziej logiczne i spójne, aż przykro się patrzy na tę serię, która niby ma być kanoniczna w przeciwieństwie do GT.
Śmiechu warte

Za dużo póki co jest pseudo śmiesznych wstawek, pakowania jedzenia i innych pierdół a za mało Dragon Balla. W DBZ historia potrafiła się bardzo długooo ciągnąć, walka z frieza, robienie Genki-Damy przez x odcinków, ale finał poprzedniego odcinka zwykle miał znaczenie a tu póki co jest nieistotny.

Wam się podoba, może to gorzkie żale? #dragonball
  • 7
@Boomkin: No ale po co mają skupiać się na tym co było już w kinówkach? Dodają nowe rzeczy, których nie było w nich i przez to cały czas się dobrze ogląda. Jak nie chcesz tych "pseudo śmiesznych wstawek" to obejrzyj kinówki i wróć do serialu jak pojawi się coś nowego, bo widzę chcesz udawać jakiegoś znawce, a wygląda, że nawet kinówek nie widziałeś.
@donOGR: Widziałem kinówkę, kolego. Ta z Berrusem jest jaka jest, ale jeśli wplatają ją w serial to powinni robić to dobrze, a robią słabo. Nie chodzi tu o to by było identycznie, żeby nie było żadnych zapychaczy czy śmieszków, ale tworząc z czegoś serial powinni starać się by było to spójne i we właściwych proporcjach.

Póki co jadą na sentymencie starych fanów, nie oferuje nic ciekawego, wieje amatorką, wszystko jest robione
@Boomkin: Nie wiem, czy widziałeś kinówkę, bo narzekasz na rzeczy które w niej były, a od początku było wiadome, że początek będzie opierał się jej fabule. Dlaczego ma nie być śmieszków? Od kiedy DB jest poważny? Zawsze były śmieszki i tego się trzymają.
Nie napisałem nigdzie, że mi wszystko pasuje w 100%, ale jestem świadomy tego, że na początku będziemy mieli powtórkę tego co było w kinówkach i wstrzymuje się od
@Boomkin:
Buu zwykłymi ciosami chyba nie da się zniszczyć, muszą zostać unicestwione wszystkie jego komórki tak jak to było w DBZ.
Według mnie przydałoby się jednak trochę więcej odcinków. Taki system poniedziałek-środa-piątek po 1 odcinku byłby akurat.