Wpis z mikrobloga

Mirki jest tu jakiś spec od pająków? Mam chyba gniazdo u siebie w mieszkaniu, kilka dni temu widziałam sporego, grubego pająka w łazience. Przed chwilą widziałam kilka małych pajączków, które mi się wspinały na umywalkę :/ Mam arachnofobię i strasznie panikuję, że gdzieś jest ich pełno, urosną i będe mieć mnóstwo pająków w mieszkaniu. Koleżanka mi napisała, że kiedy się rodzą takie pająki to jest ich sporo, ale szybko zdychają i z takiego stadka zostają może dwa. Czy to prawda? (,)
#pajaki #arachnofobia #pajeczaki
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lady_katarina: Tak to prawda. Jest ich w kokonie ponad tysiąc z czego przeżyje i podrośnie może ze 100 sztuk. Najgorzej bedziesz mieć w nocy bo one wtedy bardzo ruchliwe się robią i szukają ciepłego miejsca żeby sobie zamieszkać, dlatego czasami słyszy się jak ktoś miał pająka w uchu itp. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@CalkowicieRandomowyNick: kiedyś jak poszłam umyć zęby przed snem, zobaczyłam ogromneeego pająka w łazience i przez kilka godzin nie mogłam zasnąć myśląc o nim i o tym, że w każdej chwili może przyjść do mojego pokoju... A ciężko byłoby mi go zabić, bo siedział w takim miejscu, że łatwo by mi uciekł. Nie polecam.
  • Odpowiedz