Wpis z mikrobloga

mirki mireczki mirunie , właśnie dowiedziałem się że będę tatą :D szokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk , tak długo się staraliśmy i nareszcie nowy mirek w drodze :D będziemy pić razem kompot, pokaże mu co to mikro i razem będziemy kroić cebulę :D
Jednak zażywanie suplementów to nie był głupi pomysł i po kuracji 2 miesięcznej zadziałało :D
#chwalesie #ojciec
Yonash69 - mirki mireczki mirunie , właśnie dowiedziałem się że będę tatą :D szokkkkk...

źródło: comment_wOf4YXdkL4WyeSpQzoec7XIxeAfHxt70.jpg

Pobierz
  • 57
@onkel: prawie 2 lata :) może to dla innych nie długo ale za każdym razem pojawiała się jedna kreska na pasku to było mocne rozczarowanie i ostry dół więc dla nas to była wieczność :)
@onkel: moja znajoma dowiedziała się że nie będzie mogła mieć dzieci, nie miała miesiączki ogólnie jak była malutka wypiła kwas który ją od srodka mocno wypalił i stworzyło to mega komplikację , zaczęła brać suplementy i dziś ma 4 dzieci, poleciła nam taki żel do picia który łagodzi stan zapalny w organizmie, wspiera układ krążenia, pomaga utrzymać zdrowy metabolizm itp , postanowiłem zastosować u siebie i żony , a że ja
@onkel: dużo osób stara się o dziecko, jeśli coś pomaga,lub w jakimś stopniu przyczynia się do tego żeby te dziecko się pojawiło to czemu nie spróbować :) teraz będą testować to moi znajomi którzy rok się starają o potomstwo, zobaczymy efekty :)