Wpis z mikrobloga

#hunterxhunter #anime
Skończyłem oglądanie serii i mam kilka pytań.

1. Jednym z przywilejów łowcy jest możliwość zabijania ludzi bez konsekwencji. To naprawdę jest tak poronione, jak brzmi, czy ma jakieś uzasadnienie? Trochę trudno uwierzyć, że Netero oraz rządy państw się na to zgodziły.
2. W ostatnim arcu kilka razy pada sformułowanie "dekalog łowcy". Ma ktoś może cały dekalog? W animu była podana chyba tylko czwarta zasada: "łowca nie może zabić innego łowcy, jeśli ten nie popełnił okrutnych zbrodni", czy coś takiego.
3. W jaki sposób Gon zdobył taką moc pod koniec arcu mrówek? Coś było o ograniczeniach/zobowiązaniach (ala łańcuchy kurapiki) gorszych od śmierci, ale bez konkretów. Czy w mandze się to wyjaśnia?
4. Dlaczego Gotoh przeżył?
5. Mógłby ktoś to odszyfrować?
Kliko - #hunterxhunter #anime
Skończyłem oglądanie serii i mam kilka pytań.

1. Je...

źródło: comment_XPUv5vn2TvLnB3KKg62EOpblpKjZciJj.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Kliko: 3. Gon poświęcił wszystko, postawił na szali swoje życie, w końcu prawie umarł i nie może używać nenu.
4. Nie przeżył, na końcu było chyba pokazane jak ten zmiennokształtny zwierz prybrał jego wygląd, żeby Killua nie dowiedział się że nie żyje, nie pamiętam dokładnie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
Chciałem tylko dodać, że ta cała bomba w ciele Netero była bardzo nielogiczna. Pokazali wygląd tej bomby, jej wielkość w porównaniu z człowiekiem. Nawet gdyby udało się ją wcisnąć do ciała tego starca, to zostałoby już chyba tylko miejsce na nerki.
  • Odpowiedz