Wpis z mikrobloga

Podajcie jakie filmy uważacie za te, po prostu trzeba obejrzeć. Takie jak Podziemny Krąg, Siedem, Skazany na Shawshank czy Forrest Gump.
#film #kino
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DywanTv: Po obejrzeniu 12 gniewnych ludzi byłem totalnie zaskoczony. Do tej pory uważałem, że filmy oparte głównie na dialogach nie są dla mnie, najczęściej kończyło się tak, że w połowie zasypiałem. Tutaj 1,5 h minęło w moment mimo, że wszystko dzieje się w jednym pomieszczeniu. Po seansie chciałem obejrzeć go od razu drugi raz. Oprócz tego film pokazuje świetnie jak zachowują się ludzie działając w grupie, dochodzą jeszcze pewne detale,
  • Odpowiedz
założyłem konto tylko po to, żeby ci odpisać. gościu, film "Zły porucznik", film brutalny, wulgarny, surowy, o ciężkim i ponurym klimacie, wydawałoby się pozbawiony choć jednej sceny o pozytywnym wydźwięku.. ale jeśli dasz mu szansę, skupisz się oglądając go i jesteś ciekaw odpowiedzi na naprawdę ważne pytania(no spoilers), to ŻADEN film nie udzieli ci go lepiej od Złego porucznika. + Harvey Keitel w głównej roli = arcydzieło( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@adsz65: Setka typu MUST WATCH ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1. "Obywatel Kane" "Citizen Kane" 1941
2. "Casablanca" "Casablanca" 1942
4. "Przeminęło z wiatrem" "Gone With the Wind" 1939
5. "Lawrence z Arabii" "Lawrence of Arabia" 1962
6. "Czarnoksiężnik z
  • Odpowiedz