Wpis z mikrobloga

@Jubei: Już kupiłem kartę sim, zarejestrowałem się na stronie three.co.uk, doładowałem kontro za 15 funtów tylko nie mogę wykupić tego pakietu. Nie wiem jak. Szukam i nie mogę znaleźć. Mógłbyś mi w tym pomóc?
  • Odpowiedz
@zexan: dzwonisz na 444 i postępujesz wg. instrukcji. Nie wiem jak cię poprowadzić za rękę stary, bo nie mam osobiście tego payg. Musiałbym żony zapytać ;)
  • Odpowiedz
@Jubei: brak simlocka. Jiayu s3. Lycamobile z uk śmiga, praktycznie wszystkich operatorów z Polski miałem i chodziły (mam wikingów teraz), a 3 uk znajduje mi numer i sieć, ale brak zasięgu.
  • Odpowiedz
@Jubei: @xDrope: Mi śmiga. Zadzwoniłem i aktytowałem. Dzięki za pomoc chłopaki. Ja mam One Plus One i na szczęście złego słowa o tym telefonie powiedzieć nie mogę. Nigdy mnie nie zawiódł a nie raz nawet ratował dupę.
  • Odpowiedz
@xDrope: testowałem wiele mobilnych. three unlimited jest słaba - acz tethering działa. Net szybko działa jak kupisz np. 5 giga. wszelkie unlimited są raczej słabe. Najlepiej sprawdzała się karta ee - pół roku neta bez limitu za 20 funtów (6MONTHWEB na 441 - nie afiszuja się z tą ofertą za bardzo). ja jej używam w domu poprzez tethering, czekam aż mi założą stałego neta (już jutro :D). do przeglądania wypoku
  • Odpowiedz