Wpis z mikrobloga

#crave :) Uh jak słodko się czuję bo dużych zakupach od 7000-12000 sat na crave. Cóż Panowie kto dał się nabrać na spadki ten się dał nabrać. Zostają silne ręce. A więc min. moje i innych większych inwestorów na crave. Kto ma oczy ten widzi kto ma uszy ten słyszy. A skrupulatny inwestor widzi że spadki to była tylko manipulacja na crave by dostały się w silne ręce. Proszę spojrzeć na prawą stronę w sprzedaży ciągle około 60tys 85tys sztuk. Wszystkich crave mamy około 530tys. Wszystkie ponad to po prawej jest u mocnych inwestorów z włączonymi masternode. Czy macie pojęcie co przynosi np 30 masternode dużym inwestorom? Ogromne pieniądze gdy tylko kurs wróci powyżej 0,008 BTC. Cały czas trwała manipulacja małymi słabymi inwestorami. Wyprzedawali się nawet po 5000 sat! Szok i nie dowierzanie. :) Gdy wtedy był czas na kupowanie:)
#kryptowaluty
  • 21
@Pipcieo: no. Ja wiem że Ty mimo wszystko widzisz potencjał w crave. Wiesz jak dobrze się przyjrzeć to jest to DASH V2 - w wersji tak doskonałej jak DASH . Crave jest produktem doskonałym który w długim terminie będzie przynosił fajny pasywny zysk w postaci BTC. Zresztą już przynosi przy obecnym kursie.
@Pipcieo: o tym mówię pomiędzy 74000 a 85000 sztuk w sprzedaży w kulminacyjnym momencie gdy było po 5000 sat w sprzedaży było 85000 sztuk obecnie 74000sztuk przy łącznych około 530000 sztuk crave. To daje do myślenia że cała sprzedaż odbywała się w ramach tych 60-85tys sztuk i była manipulacją. Tymczasem dobry obserwator widzi 265 uruchomionych masternode i crave w rękach stałych inwestorów. I tutaj nawet DEV już nie jest potrzebny w
@Pipcieo: Tutaj masz nowy wątek: IF YOU WANNA MOVE TO A NEW THREAD WITHOUT ICM AS A MODERATOR...DO IT Smiley..SOMEBODY HELP ME TO MOVE THE OP CONTENT PLEASE,THANKS

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1145727.new#new

Pipcieo nie gadaj, mądrzy ludzie siedzą na tym wątku. To przejęcie może być lepszą rzeczą niż dalsze ściemnianie przez ICM. Crave działa. Crave jest doskonale zaprogramowane. To jest ważne. Jak już napisał jeden z forumowiczów. Crave nie wymaga już nawet DEV i
@SharpNieSharp: nie ma ani jednego takiego który można postawić amsternode na VPS oprócz DASH. Wszystkie inne działają na takiej zasadzie że musisz odpalać masternode z portfela któy musi być online. @SharpNieSharp ja nie jestem alfą i omegą ale nie ma obecnie oprócz DASH czegoś identycznego jak CRAVE. Ale mogę się mylić z racji słabego angielskiego.
@Morfeus: Nie czytałem całego wątku komentarzy. Ale powiem tak sam trochę ( nie tak nawet trochę ) wpakowałem w xCasha. Jeżeli za tym wszystkim faktycznie stoi Joe i Alty to masz po kasie. Oni tak cudownie kłamią, koloryzują a przy tym nic nie robią, że stratę kasy masz jak w banku. Chyba, że stanie się cud i jakiś smok to spompuje for fun.
@Morfeus: Teraz rozumiem. A zatem podziwiam Twój optymizm i życzę powodzenia. Zobaczymy czy się uda.

Aktalny market cap crave: $ 38,253
Aktualny market cap Dasha: $ 19,015,244

Przewidywany profit: 50 000 %