Wpis z mikrobloga

Po wystąpieniu Dudy które trwało 15min i nie czytał z kartki #tvp pokazało palikota który #!$%@?ł jak to bardzo było słabe. Ciekawe czy mieli już nagrane to przez zaprzysiężeniem czy starali być się choć trochę obiektywni.
#palikotcwel #!$%@?ł o tym, że to będzie drugi Kaczyński - wg mnie to dobrze. Kaczyński był bardzo silnym politykiem i miał jaja. Polska potrzebuje mocnego wodza anie pionka jak #tusk czy #komorowski. Nie jestem ultrakatolikiem i nie oglądam tv trwam ani nie słucham radia maryja, ale jasno stwierdzam fakty. Jak byłem gimbem byłem nawet chętny głosować na #korwin ale mi na szczęście przeszło i wstydzę się tego :P
Wśród moich rówieśników panuje przekonanie że " hehe to już wolałbym żeby tusk był a nie heheh drugi kaczyński".

#polityka
  • 11
  • Odpowiedz
Wśród moich rówieśników panuje przekonanie że " hehe to już wolałbym żeby tusk był a nie heheh drugi kaczyński".


@sspiderr: Rodzina mojej różowej jest praktycznie cała za BK/PO. A na racjonalne argumenty (jak choćby oparcie się o statystyki GUS) jest tylko jedna reakcja:


Jak byłem gimbem byłem nawet chętny głosować na #korwin ale mi na szczęście przeszło i wstydzę się tego :P

@sspiderr: bo z tego się wyrasta ( ͡
  • Odpowiedz
@sspiderr: @Kapitan_Neuropa: Chodziło mi o racjonalne argumenty PRZECIWKO PO, nie doprecyzowałem.

A za Dudą?
Nie jest Komorowskim, ma czyste konto, w PE sobie nie "bimbał", lepiej się prezentuje i wysławia, ma jasno wyznaczone cele i, mam nadzieję, nie będzie kompromitował Polski na arenie międzynarodowej.
  • Odpowiedz
Jak byłem gimbem byłem nawet chętny głosować na #korwin ale mi na szczęście przeszło i wstydzę się tego :P


@sspiderr: i co teraz głosujesz na socjalistów i innych niszczących wolność?

Wiadomo że PiS > PO, ale to ciągle socjaliści...

anarchokapitalim / libertarianie / korwin > długooooo nic > PiS > długo nic > PO > reszta bandy czworga
  • Odpowiedz
@sspiderr: No i cóż z tego, że będzie silnym wodzem i że ma jaja, skoro będzie podejmował szkodliwe dla Polski decyzje. A socjaliści zawsze podejmują złe decyzje, bo kierują się socjalizmem. Proste. I jeszcze to obrzydliwe mieszanie głodnych dzieci do polityki, nie pozostawia złudzeń, że Polska na kolejne 5 lat pogrąży się w populizmie i marazmie.
  • Odpowiedz
@kryptoanarchia: anarchokapitalizm xdd dobry kek


@sspiderr: żadnej demokracji nie udało się nawet dać ludziom wyboru w zakresie co robią z własym ciałem, #narkotykizawszespoko .

Tylko w miejscach gdzie jest anarchokapitalizm, jak różne markety "black market" ludzie odzyskali tą wolność i nie są napadani przez państwo za to że wybierają sami co chcą pić/palić jak wolni ludzie.
W przeciwieństwi do zwykłej anarchi czy innego burdelu i chaosu, oni nie szkodzą nikomu
  • Odpowiedz