Wpis z mikrobloga

#wiedzmin3

Mireczki mam pytanko, czym jest dziki gon. Frakcją, państwem, grupą pedofilów ścigających małą dziewczynkę? Przegrałem 5 godzin w wiedźmina, doszedłem do momentu audiencji u Cesarza i jeszcze gra mi nie raczyła wytłumaczyć kim oni są.
  • 20
@soosh071: Koleżko intelektualnie wybrakowany to możesz być Ty, potwierdzasz to tylko wyciągająć wniosku z dupy bez odpowiednich informacji ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja wieśka czytałem w całości wielokrotnie, ba, ustna matura z niego 8 lat temu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Śmieszą mnie osoby, które mówią innym jak mają grać w swoje gry. Wyluzuj. CDPR powinien w takim razie wycofać wieśka z zagranicznych rynków
@soosh071: Nie o #!$%@? czytających książki, tłuku. Idź popracuj nad umiejętnością czytania, bo widzę mimo Twego obycia z książkami, dalej z nią słabo. Jeśli sobie jeszcze raz przeczytasz, piszę o #!$%@? zabraniają grać w grę bez czytania książek, czyt. debilach którzy myślą że są lepsi bo wydaje im się że lepiej wiedzą jak inni mają żyć ;]

Napisałem zresztą zaraz po tym że wiadomo że z książką lepiej, ale bez też
@skk1993: Jak chcesz odrobinę tła fabularnego to przeczytaj sobie na wiedźmin wiki streszczenia pięcioksięgu. Skojarzysz sporo z imion, będziesz coś tam wiedział o tle fabularnym z książek, a zajmie Ci to kilkanaście minut. Jak najdzie ochota to przeczytasz dokładnie całe książki :D
@p4wl: Dlaczego nazywasz mnie #!$%@?ą? Masz ku temu jakiś powód? Napisałem, że moim zdaniem gra bez znajomości sagi jest bez sensu, skoro nawet nie wie się czym jest dziki gon. Co, tylko #!$%@? mogą mieć własne zdanie? A srasz?