Wpis z mikrobloga

@Unikat: ale po co tak robić? Bazy o mocy 36mg są drogie. Wg mnie chyba najłatwiej i najlepiej kupić bazę pożądanej mocy i mieszać z aromatem. Osobiście polecam bazy Inawera - dużo "wersji" do wyboru jeśli chodzi o proporcje glikol/gliceryna czy innych dodatków np etylomaltol
  • Odpowiedz
@bengaua: #!$%@? głupoty. Baza od Inawery ma 5% zawartości wody i w najgęstszej opcji 50% VG. Kolejną sprawą jest to, że taka baza jest zdecydowanie droższa, a po co przepłacać za coś co można zrobić samemu? Mało jest produktów Inawery, które można polecić z czystym sumieniem i na pewno nie są to ich bazy.
  • Odpowiedz
@GaHee: Nie każda nasza baza ma dodatek wody. Dobrze czasem coś sprawdzić zanim zacznie się wygłaszać tak kategoryczne opinie. Jeśli chodzi o bazę bez wody to możemy polecić VPG 70:30. Miłego dnia.
  • Odpowiedz
@Inawera: Właśnie trzymam w ręce bazę VPG Power Smoke z stycznia tego roku- 10% wody.

Edit: Widzę, że coś się u was zmieniło i macie teraz 5%.
Edit1: Jakbyście jeszcze dolewali wodę do bazy, która ma 70% PG to to już by była przesada.
  • Odpowiedz
@Inawera: Również rozumiem to, że próbujecie trafić do szerszego grona, czytaj kowalskich z egonami i volimzerami. Co do tego, że nie w każdej bazię macie wodę to mogę się zgodzić. Obecnie, nie jesteście jedyną firmą dostarczającą bazy i aromaty w Polsce. O tyle o ile w bazach mógłby się tylko przyczepić do zawartości wody, tak w przypadku aromatów to odstajecie trochę od konkurencji(TPA, AtmosLab, Flavor West, Capella). Próbowałem takich smaków jak,
  • Odpowiedz
O gustach nie ma co dyskutować to wiadomo. :) Na szczęście mamy sporo osób, którym nasze aromaty pasują...

Co do ciężkich czasów to niestety pełna zgoda. Winter is comming... Pomysły jaśnieoświeconych rządzących porażają. Dlatego trzeba próbować walczyć, mówić zwykłym "Kowalskim", że to co media mówią i piszą o e-papierosach często nie ma nic wspólnego z prawdą. Roboty jest masa, tylko czasu mało.
Pozdrawiamy :)
  • Odpowiedz