Wpis z mikrobloga

O ile wiem to cała ta akcja była zorganizowana przez 'wiadomo jaką' grupe i bynajmniej nie jest nią wykop.

Wobec tego tym bardziej irytuje mnie nastawienie Panów @marek216 i @elektroda (aka Gulson). Przyszywanie wszystkim użytkownikom wykopu metki gimbusów i bandy debili jest na pewno bardzo dojrzałe, zwłaszcza że połowa ma w dupie co dzieje się na elektrodowym padołku nieszczęść. Skoro tak to chyba można uczciwie nazwać elektrodę bandą egocentrycznych januszy złączonych w swoim własnym kółku wzajemnej adoracji.

Każda wizyta na elektrodzie jest taka sama. To tak jakby student wprosił się na imprezę do starych zdziadziałych profesorów... Niby siedzi, ale gówno wie, a na pytanie o pomoc wszyscy dają mu do zrozumienia że go nie chcą bo dla nich jest za głupi. Zamiast coś z tym zrobić, poprawić swoją opinię, zmienić nastawienie moderatorów lepiej udawać że problemu nie ma. Brawo

#elektroda
stackoverflow - O ile wiem to cała ta akcja była zorganizowana przez 'wiadomo jaką' g...

źródło: comment_tUguXCWSUouovh3uB1voaVBILrP5qNAp.gif

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@marek216: @elektroda: Od 10 lat korzystam z elektrody i wierz mi - elektroda kiedyś pomagała wszystkim początkującym, a teraz pomaga tym, którzy trafią akurat na dobry moment (taką a nie inną grupę ludzi - to samo pytanie zadane w różnych terminach da różny finał, naprawdę).

Niestety elektrodo - zamieniliście się w stado starych, leśnych dziadków patrzących na wszystkich z wyższością. Ktoś źle sformułował pytanie? Nie wyraził się zbyt jasno? Brak
  • Odpowiedz
@regnotyp: zgwałciłeś logikę
Pytanie "- Czy niebieski przewód ma być podłączony do bolca w gniazdku?"

i Twoje "Aż chciałoby się zapytać: "A skąd wiesz pajacu, że on grzebie właśnie w gniazdku"? "

Więc widać gdzie grzebiesz.
  • Odpowiedz
ok, widać gdzie będzie grzebał - lepiej
Choć na logikę, skoro pyta gdzie ma być kable to zakładamy że otworzył gniazdo więc grzebie - czas teraźniejszy ( domyślny )
  • Odpowiedz
@elektroda: Karachan. Nie bardzo wiem co tu jest tłumaczyć. Jak wiesz, każdy może stworzyć taki post i zamieścić logo wykopu czy jeszcze innego serwisu. Czy gdybym stworzył podobny post i zamieścił logo StackOverflow to psioczyłbyś na społeczność StackOverflow?
  • Odpowiedz
@marek216: A czy jak zapytasz na forum dla lekarzy o to jak się usuwa wyrostek to wyślą na Ciebie bagiety bo będą domniemywać że chcesz pokroić człowieka?

Wychodzi na to, że elektroda nie jest już miejscem gdzie możesz zadać pytanie czysto teoretyczne, albo z ciekawości, albo z chęci poznania tematu. Na elektrodzie mogą się udzielać za to osoby mające pełną, kompleksową wiedzę, wręcz ekspercką. Specjaliści w swojej dziedzinie.

Są "celowe" działy
  • Odpowiedz
@zielonek1000, @elektroda: czarna lista, temat do zamknięcia.
Moderowano przez ANUBIS: Jak rozpoczynamy zdanie? Proszę poprawić również makabryczną ortografię, gramatykę, temperaturę powietrza, ilość azotu w tlenie.
3.3. Użytkownik zobowiązany jest niezwłocznie wykonać polecenia moderatora.

Ja #!$%@? jaka beka z tego shitu XD #bekazelektrody
  • Odpowiedz