Wpis z mikrobloga

@Hahazard: czemu ciulowe? dla mnie wp to dno: nieaktualne info o dostępności zawodnika, ceny nieadekwatne, brak punktów za dobrą grę (bez asyst i bez goli ale np za zawodnika meczu) itp. itd. W czym wp jest lepsza?
  • Odpowiedz
@Walec: W tym, że punktacja na weszło opiera się na "notach weszło", o których powiedzieć, że są brane z dupy to nic nie powiedzieć.

A cenowo akurat jest normalnie na WP teraz, kto niby ma zawyżoną wartość?
  • Odpowiedz
@Hahazard: nie wiem bo po ostatnim sezonie, w którym grałem w obydwie ligi stwierdziłem, że Ustaw jest o niebo lepsza od Fantasy.Fantasy ssie, bo liczą się tylko gole i asysty a reszta zawodników dostaje gówno punkty. Ktoś może być najlepszy na boisku a dostać 6 punktów bo nie strzelił nic ani nie asystował. W zagranicznych podobnych zabawach też liczą się noty czsopism itp, i też można powiedzieć, że
  • Odpowiedz
@Walec: A na weszło ktoś, kogo redakcja lubi (Rzeźniczak, Fojut, Borysiuk itp. itd.) może zagrać gówno, a i tak dostanie punkty za nazwisko.

Podczas gdy ktoś nielubiany i niejadący na opinii zagra dobrze a i tak gówno mu z tego przyjdzie.

Dlatego skoro nie ma obiektywnego systemu przyznawania bonusów jak w angielskiej FPL to wolę twardą, ale sprawiedliwą punktację opartą na golach, asystach i czystych kontach.
  • Odpowiedz
@Hahazard: teraz tylko noty "1", "2", "9", "10" są uwzględniane punktowo. Te dwie pierwsze oczywiście negatywnie a kolejne pozytywnie. Ale fakt, Weszło częściej lubi dać "1" czy "2".
  • Odpowiedz