Wpis z mikrobloga

@WesolaZaba: tak, każdemu piszczą cewki, tylko w jednych normalnie czyli tak jak ma być lub w drugich piszczy bardzo głośno. Niestety, kolejna seryjna "wada" PS4, której Sony nie potafi naprawić.
I nie oddawaj jak Ci radzi @nofink: na gwarancję, bo odeślesz z piszczącą cewką, a przyślą Ci konsolę, która głośno chodzi.

Mój znajomy musi wyłączać konsolę z zasilania gdy idzie spać, bo tak piszczy po wyłączeniu. Ah te Sony :)
  • Odpowiedz
  • 0
@aanndrzej:
@nofink: to piszczenie słychać tylko jak się ucho przyłoży do wylotu, also trzymam w kwadracie z ikei wylotem na zewnatrz, i wyje głośniej od ps3 podczas głupiego grania w diablo. W miare cicho chodzi jak stoi na 4 książkach, i z 4 metrów wieje na nią klima na fulla. Nie oddam za nic na gwarancję dopóki nie siądzie
  • Odpowiedz
@nofink: te konsole z (chyba, nie jestem ekspertem w tej dziedzinie) uszkodzonymi cewkami piszczą po wyłączeniu, wystarczy po prostu podłączać PS4 do zasilacza z ON/OFF i wyłączać zasilacz razem z PS4. Lepiej zrobić coś takiego niż odsyłać na gwarancję, bo pewnie zajmie to tygodnie, konsola może wrócić w gorszym stanie, najprawdopodobniej nienaprawiona, bo oni nie naprawiają sprzętu tylko udają, a kij wie czy w ogóle wróci jego konsola czy jakaś odnawiana.
  • Odpowiedz
@WesolaZaba: a to norma, jesteś jednym z licznych użytkowników wadliwych PS4. Poczytaj sobie coś ode mnie na ten temat w postach i komentarzach.
http://www.wykop.pl/wpis/13496615/jeszcze-chyba-z-10-miesiecy-temu-czytalem-kazdy-wp/
http://www.wykop.pl/wpis/13525621/http-www-wykop-pl-artykul-2654467-jak-firma-sony-t/

Nikomu nie polecam kupować tego sprzętu, rosyjska ruletka niestety :) Na przyszłość będziesz wiedzieć, że kupując musisz liczyć na szczęście albo dozbierać raz tyle i kupić komputer.
  • Odpowiedz
  • 0
@aanndrzej: mam dobrego pc i gram na nim w gry których nie ma na PS. Na playaku mam frajde, w dodatku zbieram trofea. Jak PS4 padnie będę reklamował, zgodnie z nowym prawem gwarancja ma się nabijać od nowa. I tak uwzględniam 3 lata maks działania i kupno slima. Ale niesmak pozostaje... fakt faktem tam siedzi AMD, więc zdziwiony aż tak nie jestem co do grzania
  • Odpowiedz
@WesolaZaba: Rozumiem, ja też kupiłem PS4 głównie dla pozycji tylko na konsole jak np. TLOU czy o wiele wcześniejsze premiery niektórych gier jak GTA, no ale po miesiącach użytkowania się grubo rozczarowałem, ponieważ to pieniądze wydane w błoto tzn. na wadliwy sprzęt, a raczej na sprzęt, który jeśli okaże się wadliwy to jego naprawa nawet przez serwis graniczy z cudem.

Co do wiatraka... to nic nie da, już to robiłem :)
a.....j - @WesolaZaba: Rozumiem, ja też kupiłem PS4 głównie dla pozycji tylko na kons...

źródło: comment_nyJ0YJGaRPczpPojMlQLLxoIwclbjEHG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@WesolaZaba: i tak nagle zauważyłeś ze piszczy? Jeśli masz nówkę to możesz oddać przecież do 10 dni, jak używka i nie było nic w aukcji o tym, to skontaktuj się ze sprzedającym.

@aanndrzej: kupując PC/ laptopa tez możesz trafić na minę. Zdarzają się wadliwe podzespoły i rownież w przypadku konsol tak jest, ale to niestety musiałeś mieć pecha, ze trafiłeś na taki egzemplarz.
  • Odpowiedz