Wpis z mikrobloga

@bisingir: Przy moim poziomie ogarnięcia to nie jestem w stanie tam zadokować :D Do moich największych osiągnięć obecnie należą lądowania na munie i minmusie, plus jakieśtam różne sondy.
@bisingir: @laggeros: @dawidpotok: @jucio: Więc założyłem małą bazę Munarową. Dołączyłem do mojego wcześniejszego lądownika oraz trzech Kerbali potrzebujących ratunku (nie wiem kto ich tam umieścił). Pomyślałem, że zamiast ich ratować stworzę im godne warunki do życia ;). Zapraszam wszystkich do wysyłania następnych obiektów, zróbmy księżycowe miasto :)
Ps: Przydałby się łazik :)
#ksp #kerbalspaceprogram
źródło: comment_n0xRYeLVvbbLE6qxFeMTfusw2Ui23O2M.jpg
@snoopek: bardzo prawilna baza. Ja powoli rozbudowuję stację kosmiczną o kilka elementów, potem proponuje kolektywną bazę na Dunie. Btw @laggeros ten silnik i paliwo zostało po umieszczeniu pierwszego modułu stacji. Trochę przesadziłem z ilością paliwa które zabrałem. W każdej chwili można to odczepić, ale pomyślałem że zostawię bo może jeszcze się przyda na coś ;)
@bisingir: Ja bym proponował rozwój ekspansywny. Czyli np: Stacja nad Kerbinem (done), stacja nad Munem, baza na Munie (done), stacja nad Minmusem, baza na Minmusie itd. Tak aby był jakiś progres. W sumie to nie zabronię robienia czegokolwiek gdziekolwiek, ale może by tak miało sens?
@snoopek: Spoko, wszędzie można coś zrobić. W obrębie kerbinu nie potrzeba jakichś wielkich dV więc cokolwiek przyjdzie nam do głowy. Jest też jakaś asteroida mniej więcej w obrębie orbity Minmusa.