Wpis z mikrobloga

Mireczki z UK, IRL, oraz innych Państw, do których się emigruje. Ostatnio rozważam nad tym by wyjechać za chlebem ze względu na to, że szukam tam stabilizacji i pewnie dłuższe pozostanie. Szukałem portali pewniaków z pracą ale to tak bez konkretów, ktoś poleci jakąś agnecję na początek może? żeby nie jechać w ciemno.
#fiolekpyta #uk #cebula
  • 6
  • Odpowiedz
@FiolekLPU: Zależy gdzie chcesz jechać, ale raczej ciężko będzie Ci tak znaleźć pracę. Jednego dnia mogą potrzebować 20 osób a później susza przez kilka tygodni. Ale raczej masz szanse załapać się do jakiś większych firm zajmujących się przetwórstwem itp. Ile chcesz tu zabrać ze sobą pieniędzy na początek?
  • Odpowiedz
@FiolekLPU: Tyle Ci powinno starczyć do momentu znalezienia pracy. Ja jak tu przyjechałem za pierwszym razem miałem ze sobą £100 hahahah:) Jak masz angielski w stopniu komunikatywnym to nie powinno być większych problemów. Możesz na początek wynająć sobie pokój, żeby mniej płacić i jak znajdziesz jakąś pracę na stałe to wynająć sobie coś samemu. A zapytam z ciekawości. Szukasz jakiejś konkretnej pracy czy czegokolwiek?
  • Odpowiedz
Szukasz jakiejś konkretnej pracy czy czegokolwiek?


@zimnywschodniwiatr: początkowo pewnie pobiorę to co złapię, jednak chce coś w temacie CNC latać, teraz pracuję na ploterze CNC, ale nie śmiga on w pełnym 3D stąd też musiałbym się troche podszkolić tam już w pełnym 3D. Boje się, że w końcu to zrobię i pojadę w ciemno, czego nie chciałbym raczej robić.
  • Odpowiedz