Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, mam pewna rozkmine. Oddawalem w tamtym roku szpik, ok 10 wrzesnia. Biorca byl mlody, 19-letni chlopak z Polski. Jakie sa szanse, ze moglbym odnalezc czlowieka nieoficjalnymi kanalami?
Oficjalnie dopiero dwa lata po przeszczepie moge poznac osobe, ktorej oddalem szpik o ile ona zechce.
Czasami sobie siedze i mysle o tej osobie, co to za chlopak, co u niego, jaka jest osoba, jakie ma zainteresowania i mi tak smutno. Moglbym sie z nim spotkac, pojsc na piwerko, kebsa pogadac o zyciu.
Na razie wiem tylko tyle ile napisalem wyzej: chlopak, lat 19, Polska i 6 mies ,po przeszczepie mial 88 na 100 punktow w jakiejs tam skali .. Babeczka z fundacji powiedziala, ze to bardzo dobry wyniki i bedzie zyl.

#rakcontent #dkms #rakinstant #onkologia
  • 7
  • Odpowiedz
@eksstudent:

Jakie sa szanse, ze moglbym odnalezc czlowieka nieoficjalnymi kanalami?

Możesz chyba tylko liczyć na to, że zobaczy Twój wpis i domyśli się, że chodziło o niego.
  • Odpowiedz
@eksstudent: nie sądzę, że to dobry pomysł. Żyj i pomagaj, jak ktoś będzie chciał to cię znajdzie, nigdy odwrotnie - jesteś dawcą honorowym, to do czegoś zobowiązuje (m.in do tego żeby mieć "#!$%@?" na to, że komuś pomogłeś (jakkolwiek to nie brzmi)
  • Odpowiedz
@luckwaski: Nie chodzi o bohaterowanie.
@reporter241: Moze masz racje, wiem o co Ci chodzi z tym "#!$%@?", ale jak sobie o tym mysle to zwyczajnie czuje potrzebe poznac goscia i zblizyc sie do niego, poznac go. Jak nie bedzie w przyszlosci mial ochoty na spotkanie, to zrozumiem, aczkolwiek bedzie mi smutno.
  • Odpowiedz
@eksstudent: Możesz przeszukać fb DKMS z tamtego okresu i poszukać czy był apel o szukaniu dawcy dla takiego chłopaka.
albo
Spytaj w Fundacji czy jest możliwość napisania listu do chłopaka i czy on na to się godzi. Oni mają z nim kontakt poprzez szpital więc mogą udzielić Ci takiej informacji ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz