Wpis z mikrobloga

@FrankUnderwood: tablety na 100% do niemiec. pierwsza reklamacja wrocila po 2tyg z odp nie na temat, druga podobnie.... gdyby mi nie bylo szkoda czasu nerwow i nie mieszkalibysmy w #!$%@? zwanej polska to bym tych #!$%@? jeszcze pocisnal.... ale poprosyu nastepnym razem wybiore portfelem.
  • Odpowiedz
@FrankUnderwood: tablety na 100% do niemiec. pierwsza reklamacja wrocila po 2tyg z odp nie na temat, druga podobnie.... gdyby mi nie bylo szkoda czasu nerwow i nie mieszkalibysmy w #!$%@? zwanej polska to bym tych #!$%@? jeszcze pocisnal.... ale poprosyu nastepnym razem wybiore portfelem.
  • Odpowiedz
  • 0
@ImOut: szkoda, to znacznie wszystko utrudnia, zwłaszcza ze jak FxJerzy napisał, u innych producentach tak się zdarza.
W poniedziałek jestem już za granicą na dwa tygodnie. Wypadało by to załatwić właśnie w tym czasie.
Jakie to ma znaczenie? Lenovo g500 o ile się nie mylę.
  • Odpowiedz
  • 0
@ImOut: a lepiej zgłosić reklamacje bezpośrednio do Lenovo przez kontakt z nimi, czy iść do RTV Euro w którym go kupiłem? Czy istnieje ryzyko ze spieprzony dysk uznają mi za wadę mechaniczną i nie naprawią laptopa? Czy wysyłając go musze go dobrze zabezpieczyć, czy należy to do ich gestii, oraz czy istnieje szansa ze laptop przyjdzie w jeszcze gorszym stanie?
  • Odpowiedz
@FrankUnderwood:

Lepiej zgłaszaj samemu,RTV AGD to partacze uwierz mi wiem z autopsji.Jak ci dysk padł to na pewno nikt nie powie że to mechaniczne-co innego jakbyś go upuścił czy coś takiego.A laptopa to przed wysyłka najlepiej jakąś folią bąbelkową owinąć albo gazetami i dopiero do paczki.

czy istnieje szansa ze laptop przyjdzie w jeszcze gorszym stanie?


No z zasady paczkami z laptopami ani samymi laptopami się nie rzuca ale wiadomo jak
  • Odpowiedz
  • 0
@RARvolt:
@ImOut: rozumiem ze kuriera do serwisu zamawiam na ich koszt? Postaram się jeszcze dziś to załatwić, tak żeby w poniedziałek, max we wtorek mogli to odebrać z domu. Przyjeżdżam z urlopu za 13 i fajnie by było jakby przez ten czas już coś się z laptopem działo, bo wiadomo ze znacznie mniej bym go wtedy praktycznie nie miał, albo w co jednak wątpię, przyszedł by w tym samym czasie.
  • Odpowiedz