Wpis z mikrobloga

@mariuzpl: a no widzisz, ja się nie znam na tym dlatego pytam ;) musi radzić sobie z filmami hd, ale do gier w ogóle nie będzie używany- jedynie poza netem i filmami to do notowania na wykładach albo szkoleniach. czy w ogóle w tym przedziale cenowym znajdę coś sensownego biorąc pod uwagę moje wymagania?
@mariuzpl: boję się używek, bo zwykle tak bywa z elektroniką, ze zaraz po okresie gwarancyjnym sprzęt nadaje się do wyrzucenia jak coś w nim siądzie, a siąść potrafi często. A może jakaś strona z rankingiem polecanych sprzętów się znajdzie? Z blaszakami wiem, że kilka jest, ale jeśli chodzi o netbooki ciężko mi trafić na coś przydatnego. Jedyne co w necie wyczytałem, to by bateria była 6cio komorowa no i rozdzielczość minimum
@mariuzpl: widzę, że się znasz więc trochę Cię jeszcze pomęczę jeśli pozwolisz ;] Ile w takim razie trzeba wydać na sprzęt z moimi kryteriami, żeby dawał radę? Czy zwiększenie budżetu do 1500zł coś ułatwi?
@mariuzpl: bardzo podziękował za pomoc! :) Prawdę powiedziawszy ten lenovo fajny się wydaje, ale cena niestety odstrasza bo to w końcu ma być netbook ;/ Nad tym asusem pomyślę, może w jakimś sklepie uda mi się nim pobawić