Wpis z mikrobloga

Mirki, miraski, mirabelki, mirunie!

Prawilnie przypominam o dzisiejszym #wykopiwo #piwowpoznaniu nad wartą w #poznan !
Zaczynamy o godzinie 18:00 nad wartą koło mostu Św. Rocha od strony miasta (tak chciał @Marpop ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).

Oczywiście zapomniałem kocyka, więc jak ktoś chce luksusów to mógłby zabrać swój. Albo czyjś, będziemy tolerancyjni.

Z zapowiedzianych gości: @Juppi_ @Warwick @reas0n @StrongFate-Man @jacekbe @kromkas @tygryszglowagolebia @alyaoo ale dorzucę jeszcze @mr_onion @padobar @Powuyo jak ktoś czuje się na siłach to wiecie gdzie nas szukać.

W razie problemów pmka albo możemy wymienić się numerami, bo szukanie mirków nad wartą jest o dziwo trudne bo tam każdy z telefonem siedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 44
  • Odpowiedz
@KiciurA: jeść chipsy i pić sok. Możesz też chwycić kanapke albo pomidora, to nie tak że idziemy się napruć tylko idziemy poodychać nieświeżym powietrzem nad i robakami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@padobar: Olej egzamin, przecież nie studiujesz informatyki, więc jedyna praca jaka na Ciebie czeka po studiach to ta w McDonald's, ewentualnie jak masz dobre oceny to zatrudnią Cię w Burger Kingu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Powuyo: widziałem

zapomniałem o tym ze mam ci pożyczyć, dzisiaj będę załatwiał różne sprawy także napisz / zadzwoń jak będziesz

teraz jestem i będę przed 18 tez chyba

@KiciurA: to ja też wpadnę
  • Odpowiedz