Wpis z mikrobloga

@lkg1: Właśnie przed chwilą oglądałem jego profil, bo jacyś znajomi udostępniali. Nie zdawałem sobie sprawy, jak daleko posunięta jest jego choroba psychiczna.
  • Odpowiedz
@lkg1: jak dojrzały człowiek może wierzyć w te opowiastki o niebie i piekle xd wartości wartościami, no ale to jest śmieszne. "zagłosujesz za in vitro - pójdziesz do piekła" XD "jesteś chłopcem i dymasz kolegów - pójdziesz do piekła" XD "nie zjesz kotleta - pódziesz do piekła, ziemniaki możesz zostawić' XD
  • Odpowiedz
@lkg1: wyprowadza z równowagi, bo dwóch gejów to nie jest żadne małżeństwo. To może być jedynie związek dwóch ludzi tej samej płci, ale nie małżeństwo. Dwóch gejów technicznie nie może stworzyć rodziny, więc zawarcie małżeństwa przez nich to tylko jakaś fanaberia wynikająca z niedorozwoju emocjonalnego. To tak jakbym był jeździł na wózku inwalidzkim i domagałbym się zatrudnienia mnie przez profesjonalny klub piłkarski, bo wszyscy mamy równe prawa.
To co ma teraz
  • Odpowiedz
@marian9131:

dwóch gejów to nie jest żadne małżeństwo. [...] Dwóch gejów technicznie nie może stworzyć rodziny, więc zawarcie małżeństwa przez nich to tylko jakaś fanaberia wynikająca z niedorozwoju emocjonalnego

Twoje słowa. Jest mnóstwo heteroseksualnych par które również nie mogą mieć dzieci, według ciebie też są niedorozwinięte emocjonalnie?
  • Odpowiedz