Wpis z mikrobloga

Poszukuję kabla/przejściówki gniazdo-gniazdo. Mianowicie, mam przedłużacz ogrodowy, który kończy się wtyczką. Mam nożyce do cięcia krzewów, które niestety mają dość krótki kabel zakończony wtyczką. Czy jest możliwość kupienia gdzieś kabla gniazdko / gniazdko? Wystarczy nawet te 10 cm kabla (), bylebym mógł połączyć przedłużacz z nożycami. No i dobrze by było jakby były w standardzie ip44, no przynajmniej ip22 ( ͡º ͜ʖ͡º), Załączam rysunek poglądowy :P
#kabel #szukam #pytanie #elektronika
doszet - Poszukuję kabla/przejściówki gniazdo-gniazdo. Mianowicie, mam przedłużacz og...

źródło: comment_orhZ5aKaIaurmmHyeAjoFdKk5vPRLmpQ.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@kirex: coś podobnego do tego, tyle, że bez wtyczek z boku. Też myślałem, żeby zakupić gniazdka i kabel i samemu zrobić, ale jeżeli są gotowe rozwiązania, to czemu by ich nie użyć :) leniwy jestem :p

@smirk0: powodzenia życzę z takim przedłużaczem po ogrodzie po krzakach latać

@piotreek88: nie wchodzi w grę, akurat kupiłem taki kabel, bo reszta sprzętu kompatybilna w drugą stronę :) Tylko te nożyce jakieś inne
doszet - @kirex: coś podobnego do tego, tyle, że bez wtyczek z boku. Też myślałem, że...

źródło: comment_h7c3S8yFAtytrleu1PVkpVUFdGQhgWLr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Mianowicie, mam przedłużacz ogrodowy, który kończy się wtyczką.


@doszet: przecież to zagraża zdrowi oraz życiu użytkownika tego sprzętu oraz osób potocznych.
  • Odpowiedz
@dlugi_: tak ( ͡ ͜ʖ ͡). Coś widzę, że powinienem go spróbować sprzedać na jakiejś aukcji za grubą kasę, bo widzę, że unikat :)
  • Odpowiedz