Wpis z mikrobloga

@NickyW: Prosimy złożyć w tej sprawie reklamację lub – jeśli już została złożona – przesłać jej numer na pomoc@mbank.pl, a dokładnie ją zweryfikujemy i się do niej odniesiemy.

Pozdrawiamy, Zespół mBanku

Zespół mBanku, zapraszamy do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące naszej oferty.
  • 4
Reklamacja została już złożona, po rozpatrzeniu oczywiście zaktualizuję znalezisko.
Skoro jest już okazja ku temu to z chęcią zapytałbym się na forum publicznym jaki jest Państwa oficjalny stosunek do oferty http://www.mbank.pl/firmy/karty/karta-kredytowa-visa-business-credit/ która po użyciu linku "zamów kartę" wysyła wniosek o linię debetową, a co ciekawe w tytule wniosku akceptacyjnego widnieje niewiele mówiące określenie "Wniosek o produkt kredytowy dla firm"?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZespolmBanku: Witam, może wy mi doradzicie co zrobić. Mam u Was konto, które jest nieużywane od dawna. Mam też konto firmowe, które również jest nieaktywne.
Chciałem oba konta zdezaktywować i tu pojawia się problem. Do konta prywatnego jest też podpięta moja była żona, która wprawdzie ma inny numer konta, ale pieniądze trafiały w to samo miejsce. I moje i jej.
Żona ma u Was jakiś kredyt, który automatycznie pobiera się z