Wpis z mikrobloga

Mam do oddania router Wi-Fi Linksys WRT54GL v1.1.
Z jakichś powodów router przestał mi działać. Nie wiem, czyja to jest wina: czy routera (zepsuł się) czy moja (niepoprawne ustawienia). W każdym razie router jestem zmuszony opisać tutaj jako uszkodzony / zepsuty i nie pozwolę sobie opisać go jako sprawny.

Router służył mi wiele lat (jest tam wgrane przseze mnie alternatywny firmware DD-WRT). Jestem jego pierwszym właścicielem (mam komplet pudełek do niego, instrukcji i CD).

Odbiór tylko osobisty: w Piasecznie lub w Warszawie na Konstruktorskiej.

Załączam zdjęcie poglądowe. Jeśli ktoś, z jakichś powodów potrzebuje prawdziwego foto, to takie też mogę tu załączyć.

#rozdajo #zadarmo #oddam #oddamzadarmo #piaseczno #warszawa #komputery
źródło: comment_T9vQjkQEOr9bMCC7qatzAZ5tIcyB7MJO.jpg
  • 18
@wonsz_smieszek: Ja nie wiem czy to tylko kwestia ustawień!!!1!1!!!11!jedenaście :)
Jak pisałem, możliwe, że jest on uszkodzony / zepsuty :)
Jeśli dalej Ciebie on interesuje, to odezwij się do mnie na priv to omówimy miejsce i termin przekazania.
najlepszy router ever.


@Lrrr: Wiem, dlatego go wtedy kupiłem :)
Jak już wspomniałem wgrałem na niego DD-WRT i miałem od #!$%@? opcji i możliwości :) Inna sprawa, że tylko z garstki tych możliwości faktycznie korzystałem ;)

Jak pisałem, możliwe, że jest on uszkodzony / zepsuty, ale wyobrażam sobie, że na Mirko jest wielu specjalistów, którzy nawet jeśli jest on uszkodzony / zepsuty, to przez parenaście minut są w stanie go naprawić
@przegryw69: Nie, nie zbrickowałem go przy aktualizacji softu :) Wtedy bym wiedział, co jest przyczyną moich problemów z routerem i też o tym napisałbym w opisie tego routera.
Któregoś pięknego dnia przestało działać radio. Próbowałem go jakoś resetować, etc., ale nic nie pomogło.
A za Twoją propozycję pomocy - dziękuję :)