Wpis z mikrobloga

@Lipcow3: NowoczesnaPO to tak jak partia matka, przyzwoite i sensowne postulaty, które nigdy nie zostaną zrealizowane, ba wszystko pójdzie dokładnie w odwrotnym kierunku.
  • Odpowiedz
@pmache: Ale powiedz szczerze czy dobrze gada ten cały Petru?
@sureshot: Nigdy nie zostaną zrealizowane jeśli nie będą mieli większości. Głoszą takie hasła że innym partiom się grunt pod nogami zarywa. Podoba mi się bardzo kadencyjność.
  • Odpowiedz
@Lipcow3: Na razie mi się wydaje że to jest kolejny etap utrzymania ciągłości establishmentu, za pięknym słowami stoją Ci sami nic nie warci ludzie, ale jedno jest pewne, czas podziałów się kończy, POPiS zmarnował nam bardzo cenną dekadę życia. Chcę zobaczyć jak się będzie ten projekt rozwijał, niech zawalczą o mój głos, ale jeżeli będą dążyć do konfliktu z innymi nowymi ruchami to zyskają we mnie tylko wroga. Chcę państwa
  • Odpowiedz
@sureshot: Teraz to za daleko pojechałeś. Głoszą hasła które są niewygodne dla innych. Petru jako ekonomista ma u mnie plus na starcie bo naprawdę cenię tego człowieka za jego wiedzę. Nie widzę tu głównego nurtu a wiedzę, że z tego głównego nurtu mogą wyrwać dużą ilość głosów. Założenia programowe mają naprawdę sensowne i w pełni się z nimi zgadzam. Koniec z zawodowymi posłami i wiecznymi kandydatami. Koniec z finansowaniem partii
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@frytex2: PO miała już szansę. Uważam że robili co mogli. W nowoczesnej podoba mi się zarys programu. W końcu miejmy tę nowoczesną Polskę!
  • Odpowiedz