Wpis z mikrobloga

@koch4m_cie
na codecademy.com skończyłem PHP, mam 40% JavaScriptu i 100% HTML z CSSem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie ma tam chyba Javy a o to w sumie mi chodzi. Chciałbym programować głównie na androida.
  • Odpowiedz
@jack5on: hej, tutaj jeden z autorów ( ͡º ͜ʖ͡º) ogólnie to ludzie sobie chwalą, nigdzie nie dotarliśmy do negatywnych opinii. Jak się nie będzie podobało to zwracamy kasę z miejsca.
  • Odpowiedz
@Korem no elo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jack5on tamten kurs przygotowywał Sławek (wspólnik) dla Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, program "Koduj z klasą" i ma służyć głównie jako materiały dla nauczycieli
U nas masz 3x tyle materiałów + quizy do części teoretycznych, zadania do każdej lekcji i tworzenie aplikacji krok po kroku, czyli, że w trakcie całego kursu tworzysz całkiem fajną aplikację
  • Odpowiedz
@qmar: Siema!
Kurs androida tez ogarnia? Bo udaję, że koduję aplikację androidową ale mam kilka problemów :D DrawerNavigation jest opisany? Bo brakuje trochę zakresu, albo szukać nie umiem :x
  • Odpowiedz
@bloodguy: Kupiony. Na pierwszy rzut oka jest OK. Odnoszę tylko wrażenie, że gdybym był kompletnie zielony w programowaniu to miałbym ciężko zrozumieć pewne rzeczy. Na razie przerabiam lekcje o których mam już jakieś tam pojęcie więc idę jak burza, zobaczymy co będzie jak zaczną się trudniejsze tematy. Na te chwilę ani nie polecam ani nie odradzam.
  • Odpowiedz
@jack5on: też wczoraj kupiłem i mam dokładnie takie same odczucia jak Ty, wcześniej korzystałem tylko z Java rusz głową lecz średnio mi przypadła do gustu i nie dotrwałem do końca, zobaczymy jak teraz pójdzie.
  • Odpowiedz
@jack5on: @bloodguy: będę ogromnie wdzięczny, jeśli dalibyście znać na przykładach gdzie coś jest nie do konca jasne (najlepiej na maila kontakt@javastart.pl). Nie docierały do nas nigdy takie sygnały, więc byłoby to bardzo cenne i moglibyśmy dodać jakieś poprawki.
  • Odpowiedz
@Eoghan: trochę źle zrozumiałeś. Na razie wszystko jest OK. rozumiem wszystko. Zastanawiam się tylko czy byłbym w stanie zrozumieć to gdybym w ogóle nie miał pojęcia o programowaniu. Jak dojdę do tematów, których nie znam i będę miał problemy to na pewno dam znać, które części są według mnie niezrozumiałe.
  • Odpowiedz