Wpis z mikrobloga

@HetmanPolnyKoronny: ja jeżdżę na moto dla przyjemności, a dla mnie moknięcie, to żadna przyjemność - ma być ciepło, słonecznie najlepiej, ale nie za gorąco ;)

mam nadzieję, że jasne jest, że tu wypowiadają się panie jeżdżące po drogach, a nie stojące przy nich ;)
  • Odpowiedz
mam nadzieję, że jasne jest, że tu wypowiadają się panie jeżdżące po drogach, a nie stojące przy nich ;)


@katera: może nie określiłem tego dokładnie, ale chodziło mi o to że te przydrożne panie się chowały, nie motocyklistki, a już na pewno nie szukam tych pierwszych wśród Mirabelek ;)

ja jeżdżę na moto dla przyjemności, a dla mnie moknięcie, to żadna przyjemność - ma być ciepło, słonecznie najlepiej, ale nie
  • Odpowiedz
@HetmanPolnyKoronny: ja nie twierdzę, że się nie da, bo niedawno byłam na szkoleniu gdzie 4 razy nam popadało, z czego dwa razy grad... i dało się, ale to co innego.

jak chcę pojeździć, to nie chcę się stresować przyczepnością czy widocznością - zresztą wiemy jak kierowców paraliżuje mały deszczyk. Wolę nie ryzykować.

z drugiej strony tak dzisiaj sobie myślałam, że jak zawsze będę rezygnować z jazdy przez chmury, to nic
  • Odpowiedz