Wpis z mikrobloga

Wykopki hejpnijcie, bo już raz czy dwa mnie nie zawiedliście.
Chcę sobie kupić okulary przeciwsłoneczne. Wcześniej w życiu prawie nie używałem czegoś takiego (nie pytajcie dlaczego ;) ), więc teraz podchodzę do zakupu jak do defloracji. Nie chcę okularów za złotówkę, bez filtra UV, ale także nie chcę niepotrzebnie przepłacać. Da radę dobre okulary nabyć za do 100 zł?

Wymagania:
- Nadające się do jazdy samochodem
- Filtr UV
- Do sportu
- W cholerę wytrzymałe (usiąść na nich i nic się nie stało)
- Pasujące na krzywy ryj ;)
- Jaknajmniej męczące
- Nie mam wady wzroku
  • 10
@DawidWarsaw: ta, też dzisiaj szedłem z budżetem 150zł na okulary. Wydałem 4x więcej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Lepiej zapłacić trochę więcej (Polaroidy chodzą w normalniejszych cenach), a mieć pewność, co do jakości i oryginalności produkt.
@no_nie_wiem: Mimo, że czasem lubię odje...ać zakup jakiejś pierdoły za wysoką cenę, to 600 zł na okulary przeciwsłoneczne bym nie dał, bo to gówienko łatwo zgubić, zmiażdżyć dupskiem czy coś w tym rodzaju. Ale dzięki za porady co do Polaroidów.

@skethoo: Przez sklep internetowy to nie mogę za bardzo kupić, bo muszę najpierw przymierzyć. Ale pochodzę po sklepach i zaintersuję się tą marką.
@DawidWarsaw: Jesli masz jakies okulary zwykle, ktore wygodnie Ci leza, mozesz je zmierzyc i szukac okularow o podobnych wymiarsch. Zazwyczaj w opisach sa podane. W salonach z okularami cos Ci pewnie wpadnie w oko, a duzo czegos innego wypadnie z portfela :D polaryzacja i filtr kat3 daja rade w aucie, a takze na codzien.