Wpis z mikrobloga

Różowy pasek się w ramach pracy na wiec #duda nadział. Podobno inba niezła, bo jakiś pochód szedł, Duda z przodu, zanim jakieś baby śpiewające pieśni religijne, gdzie "Jezus" zamieniały na "Duda". No witki mi opadły. Po tym, i po jego pomysłach na frankowiczów stwierdziłem że chyba #!$%@? drugą turę, bo to wybór między dżumą a cholerą.
#wybory
  • 7
  • Odpowiedz
@Kruk: za bronkiem chodzą borowcy i śpiewają "nie #!$%@? bo #!$%@?", o ile wiecuje grubas, bo zazwyczaj siedzi na działce i grilluje kiełbachę z Karyną która polaków wysyła za granicę
  • Odpowiedz
@zgnily: A ja nie twierdzę że drugi lepszy. Ale serio, nie wiem którego wybrać, bo obaj widzę #!$%@?ą jakiś szajs żeby ich wybrać. Więc pewnie to po prostu zleje. Już prędzej bym chyba na Mariana zagłosował, a z nim mi mocno nie po drodze.
  • Odpowiedz
@Kruk: skoro do tej pory nie zostałeś przekonany, to ja cię tutaj nie jestem w stanie przekonać.

Poczytaj o partii każdego z kandydatów, od każdego kandydata dostaniesz w tych tygodniach tylko bardzo dobrze przygotowany i wymuskany PR. Takie mamy realia.
  • Odpowiedz
@zgnily: Gdybym musiał, to raczej w stronę Dudy, ale fakt że sprzedają populistyczne gówno. I też z żadnym z nich mi nie po drodze. Duda nie wydaje się być aż takim idiotą jak Bronek.
  • Odpowiedz
@Kruk: nie patrz na kandydata, tylko na partię.
Ja głosuję na Dudę, ponieważ uważam że w tym #!$%@? ustroju, jakim jest demokracja, tylko wietrzenie robi różnicę. PO jest dla mnie skompromitowane i niewiarygodne, poza tym, chamstwo jakie przebijało u nich podczas reagowania na afery, a w szczególności taśmy prawdy, uwłaczyło mojej godności, od tamtej pory wiem że będę tych #!$%@?ów ścigał do ostatniego kręgu piekła.
  • Odpowiedz
@zgnily: A to masz rację oczywiście. Tylko PiS nie lepsze. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Teraz to już jeden #!$%@? który wygra, na jesieni będą ważniejsze wybory.
  • Odpowiedz
@Kruk: Myślę że teraz trzeba oddać głos na Dudę, bo Kukiz z Dudą więcej zdziałają niż Kukiz z Komorowskim. Pierwszym krokiem odsunięcia tej chorej władzy od koryta jest zmiana prezydenta. Najważniejsze wybory będą na jesień. A teraz APELUJĘ głosujcie nie dawajcie szans Komorowskiemu. Oddajcie prawidłowe głosy. Musimy myśleć trzeźwo, patrzeć w przyszłość. Od razu nie da się zrobić porządku ale małymi krokami, stopniowo TAK. Głosujcie na Dudę tak by ten
  • Odpowiedz