Wpis z mikrobloga

  • 5
@xSQr: wczoraj wróciłem do biegania. Pewna menelska para mocno mi kibicowala, klaskala, krzyczala, przybili piątke. Miłe doświadczenie.
  • Odpowiedz
@Renton: Wróciłem do biegania tydzień temu. Miałem prawie trzyletnią przerwę po urodzeniu córki. Ten uczuć kiedy kończysz zlany potem, wieje na ciebie zimny wiatr w chłodny wieczór i mijają cię ludzie w kurtkach ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@xSQr: teksty sa irytujące, ale pewnie też niektórych bolą :D
Wszystko co człowiek robi a nie jest konieczne dla jego własnego przeżycia można nazwać próżnością. Nawet wolontariat w hospicjum czy mycie psów w schronisku.
  • Odpowiedz
  • 0
@xSQr: ja z biegania do gorącej kąpieli. Było mi tak dobrze, że się ućpałem endorfinami. Córe zachęcaj do aktywności. Pozdro cumplu
  • Odpowiedz
  • 0
@xSQr: najpierw gorąca kąpiel, a jak już robi mi się słabo to zlewam się zimnym prychem. Brak zakwasów i świetne zdrowie
  • Odpowiedz
@xSQr: czy ja wiem, czy tak dla siebie xd ja po prostu współczułem ludziom, że muszę z takim grubasem jak ja jeździć autobusem itp. Się wziąłem za siebie i zrzucam xd czułem po prostu poza wstydem, poczucie winy. Ale trzeba brać poprawkę na to, że jestem #!$%@? xD
  • Odpowiedz