Wpis z mikrobloga

@Vojak: Ukończ grę :P Spoiler alert
! Z ostatniego napadu już po epilogu dostaniesz ponad 30 baniek na każdą z trzech postaci
A tak to jak dostajesz misje od Lestera na zabicie jakiejś szychy to wkładać wszystko wszystkimi postaciami w giełdę przed wykonaniem misji i wypłacić z dużym zyskiem krótki czas po.
A tak to jak dostajesz misje od Lestera na zabicie jakiejś szychy to wkładać wszystko wszystkimi postaciami w giełdę przed wykonaniem misji i wypłacić z dużym zyskiem krótki czas po


@Sandovan: a ja myślałem cały czas, że zabicie gościa spowoduje, że akcje od razu spadają i w sumie uznałem, że trzeba być wróżką by zgadnąć kogo każe zabić Lester. :D
@orzelek12: Powyżej 60 wszyscy. Ale spokojnie można zrobić na niższych, kwestia tylko tego ile zapasowych pancerzy możesz nieść. Kuruma to absolutna podstawa.
@Vojak: Jak Lester daje misje to zawsze tam powie że zrobisz to i to to akcje firmy X polecą w dół a zyska na tym firma Y. Po przyjęciu misji możesz władować wszystkie oszczędności wszystkich postaci w akcje Y i sprzedać je zaraz po ukończeniu.
@Sandovan: To prawda z tym, że kupienie ciężkich strojów bojowych z napadów redukuje obrażenia? Jak sobie daliście radę w ucieczce podczas Pacific Standard? Jakiś patent na Menu Interakcji? Na konsolach ponoć dało radę grać mając je otwarte, na PC z myszką jest kłopot. Na myszkach graliście, czy pady i aim-assist?
@Sandovan: Naprawde gratuluje. U mnie zazwyczaj ten problem ze inni gineli, szczegolnie na ostatniej misji z ucieczka na motorach. Aby to zrobic to naprawde trzeba miec ekipe.. zazdro :D
@b0dzi0: tak, jak ktoś padnie to wszyscy muszą zacząć od samego początku. Ale jak przegrasz misje w inny sposób, np czasowo, cel zostanie zniszczony czy coś, to można kontynuować. Tylko śmierć przerywa postęp.