Wpis z mikrobloga

Jak usłyszałem przemówienie Kaczyńskiego spod Pałacu Prezydenckiego to się przeraziłem. Chcąc, nie chcąc, w drugiej turze oddam głos na Komorowskiego. Przykre, że znowu mniejsze zło, ale następnych 5 lat rządów prawicowych oszołomów nie zniosę. Ciągłej walki na polu światopoglądowym nie popartej merytoryką. I pewnie chęci zrobienia takiej samej ilości pomników Kaczyńskiego co JPII.
#wybory #komorowski #duda
  • 110
  • Odpowiedz
@atc_damian: ja bym powiedział, że raczej pokazał jak reżim jest ciągle mocny i społeczeństwo zmanipulowane/ogłupiałe. Ale Korwin też popełnił wiele błędów.


@konsumpcjusz: bo co, Korwin jest najlepszy a jak głosujesz na resztę to masz papkę z mózgu? To chyba tobie ktoś papkę zrobił. A wybory pokazały tylko jak to ten "krul" robi papkę z mózgu gimnazjalistom - król internetów, tylko w dorosłym życiu oferma. Widać to po wyniku
  • Odpowiedz
ja #!$%@? XDDD wy mireczki to jestescie jak taki zapluty, szczekający buldog za ogrodzeniem a wpis zielonki to jak przejechanie kijem po tym ogrodzeniu. Po prostu nie mozna sie oprzec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Naprawdę nie sądziłem, ze mój wpis może wywołać taką burzę. Ale trochę się zawiodłem, chciałem podzielić się moim komentarzem i dowiedziałem się tylko, że mam papkę zamiast mózgu, jestem lemingiem, powinienem się zabić albo #!$%@?ć. Całkiem przyjemny sposób dyskusji. @pawelcar: Nie mam zamiaru wyjeżdżać, dlatego w pierwsze turze głosowałem na Kukiza.
  • Odpowiedz