Wpis z mikrobloga

Komorowski "oficjalnie" poprze JOW'y, prawdopodobnie juz jutro. Kukiz kluczem, a dokladnie JOW'y. To slowo klucz. Lemingi zostaly przez TV nauczone, niczym pies pawlowa, JOW-kukiz. JOW lekarstwem na wszystko, sratatata. Przyklad z UK pokazal czym sa JOW'y.
Bronek jutro ma zamiar wyglosic wazne oswiadczenie dot "obywatelskosci", kto sie zalozy ze poprze slowo klucz - JOW?
Kukiz moze sie wzbraniac przed bronkiem ile chce - ale ten elektorat nazbierany NIE JEST JEGO - tylko mediow.
Dla mnie kukiz to 2gi oddech bronka, dopalacz na druga ture. Chociazby nieswiadomy. Zobaczymy juz jutro.


#polityka #wybory #kukiz #polska #wydarzenia #wsi #4konserwy #korwin
  • 59
@Ideologia_Gender: z tym ze Bul naprawde jowy popiera- wprowadzenie ich w senacie, zgłoszony projekt ustawy do sejmu o jowy- zablokowany przez PIS (zmiana konstytucji-2/3 wymaganych głosów).
Z tym ze JOWy oznaczają 2 partie- jak to wyszło po reformie senatu
@Ideologia_Gender: Bronek se może #!$%@?ć, ale mnie się mimo wszystko wydaje, że ci co głosowali na Kukiza to raczej nie przez jego program - jaki by on nie był - ale właśnie przez to, żeby dać wyraz sprzeciwu przeciwko systemowi. Zarówno PO jak i PiS to element systemu, ale zbuntowani będą w ogromnej większości głosować na Dudę. Nie wiem kto wygra, ale wiem, że to Duda ma większą szansę, więc już
@Ideologia_Gender: wg mnie Komorowski bardzo zyska na tym "gongu": od 2007 roku PO wygrywa wybory, elektorat sie rozleniwia, nie idzie na wybory, bo "i tak wygra PO". Kilka % ekstra bedzie miał od tych, co sie teraz przestrasza. A wydaje mi sie ze nie jowy, a debata zadecyduje, w ktorej jesli uda sie Bulowi pokazać jak bardzo Duda jest populistyczny i marionetka Kaczyńskiego, to wygra.
@struksik: jesli to prawda to strzał w kolano Dudy- JOWy to żaden postulat kukiza, 20% poparcia to ta "antysystemowosc", która wlasnie wytrze podłogę...i nagle ludzie zaczną widzieć, ze duda to przeciez jest system; to ta partia od "smolensk #!$%@?"
@Ideologia_Gender: Wszędzie teorie spiskowe. Zawsze jest tak, że ten trzeci do tego trzeciego co do wielkości uginają się pierwszy i drugi, bo każdy chce tą jego część dostać. Jowy teoretycznie popierała cała masa ludzi, by ostatecznie sprawę olać, bo każdy się ich boi. Nikt ich niestety nie wprowadzi, bo się wyczyści klasa polityczna u nas, tak jak w uk z czołowych postaci labourzystów i lib-demów (w jowach sypią się głowy, a