Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad zakupem #ps4 i mam kilka pytań:

1. Pewnie na rynku dostępnych jest już kilka serii konsoli (po numerach seryjnych). Czy różnią się czymś od siebie? Chodzi mi o jakieś poprawki wewnątrz typu cichszy wentylator, lepsze złożenie części itp.

2. Podobno stare Dualshocki 4 miały problem z wycierającymi się gumkami, a nowe już tego problemu nie mają - to prawda? Jeśli tak, to da się rozpoznać, która konsola jest ze starymi, a która z nowymi? (może na podstawie pkt. 1?)

3. Kupowanie gier na allegro w wersji cyfrowej. Wiem, że są aukcje, gdzie sprzedawany jest dostęp do całego konta na PSN, gdzie trzeba się zalogować, żeby grać. Czy jednak istnieje możliwość kupna gry cyfrowo na swoje konto ze źródła innego niż oficjalne? Np. taka aukcja: http://allegro.pl/bloodborne-psn-polska-wersja-jezykowa-ps4-okazja-i5312700480.html


to jest prawilna wersja, czy jakaś lewa?

4. Kupować teraz czy poczekać do E3, gdzie może pojawi się wersja Slim? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 35
@K69amil: jezeli chodzi o 3 to loteria po sofcie 2.50 czesc ludzi potracila gry czesc nie mozesz zaplacic i gry nie miec bardziej sie oplaca dolozyc i miec uzywke w pudelku
@K69amil: co do 3 pytania to oryginalna (taka przypisana do twojego konta, która możesz ściągnąć ile razy chcesz) cyfrowke można zakupić jedynie w pastore te wszystkie aukcje na allegro mogą się skończyć blokada gry po jakimś czasie i potem nie wiadomo czy odzyskasz pieniądze od sprzedającego (zależy na kogo trafisz mi przykładowo oddał od razu)
@K69amil:
1. Z tego co wiem tylko dołączane pady mają lepsze analogi, te pierwsze pady były tragedią.
2. Po numerze seryjnym z tyłu pada, ale jak - nie wiem. Sony wymienia wadliwe pady zawsze i wszędzie w każdym razie.
3. Nie spotkałem się nigdy z cyfrowkami z innych źródeł, więc podejrzewam, że nie ma.
4. To twój wybór, póki co nic nie jest nawet przeciekiem przecieku.
@K69amil: @cooba_:

1. Najnowsza "wersja" ma numer CUH-116A (czy jakoś tak :s) i z tego co pamiętam oprócz takich zwykłych poprawek coś majstrowali przy wifi.

2*. Gówno prawda. Jak się gra z tłustymi lubi/i #!$%@? łapami to tak się ma. Większość tych #!$%@? analogów wynikała ze złego używania. Także obcinaj paznokcie a będzie Ci dane ( ͡º ͜ʖ͡º). No i ponoć te pady w 116A
@mrmcmt: wcale nie, mi wymienili na nowy

@janushek: miałem konsolę na premierze, gumki starły się po 2 miesiącach... nie opowiadaj głupot to był globalny problem

@K69amil: nie kupisz oryginalnej gry z innego źródła niż PSstore (chodzi oczywiście o digital)

kupuj teraz... ta wersja i tak jest dostatecznie slim
@janushek: Mnie gumka pękła po 15h czyli po 3 dniach. Zaznaczam, że nie gryzlem/skubalem pada ;) od tamtej pory mam nakładki i w sumie mi pasują. Analog jest trochę większy i mam dwa rodzaje tj wklesle i wypukłe. ;)
@janushek: @mrmcmt: ale przeciez napisalem, infolinia odsyla do sklepu z paragonem na tej stornie co wyzej link masz potrzeba tylko numer seryjny i tyle
@zaxcer: jak kazdy ale to sa refurbished, masz inny numer seryjny ale to nie jest nowy pad, jest na stonie napisane w regulaminie
@maciekpod: jeslk kupiles konsole mniej niz 12 mies temu to musza przyjac, twoj komentarz dotyczy osob ktorym sie skonczyla gwarancja producenta. Na stronce nie ma opcji na gumki z tego co pamietam
Czy jednak istnieje możliwość kupna gry cyfrowo na swoje konto ze źródła innego niż oficjalne?


@K69amil: Są co prawda klucze do gier np. na amazonie, ale rzadko kiedy wyrwie się coś okazjonalnie.
http://www.amazon.com/SCEA-Bloodborne-PS4-Digital-Code/dp/B00UZJFK5Q/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1430385489&sr=8-1&keywords=bloodborne+digital

http://www.gamestop.com/ps4/games/bloodborne/115480

Taki kod wklepujesz w tedy na dowolnym koncie i gra zostanie do niego przypisana na zawsze.

"W GRĘ GRASZ ZE SWOJEGO PRYWATNEGO PROFILU/KONTA.

TROFEA WPADAJĄ NA WASZE KONTO

OFERTA OBEJMUJE JEDNORAZOWE POBRANIE GRY

NA CZAS POBIERANIA WYMAGANE
@janushek: nie pisz glupot, problem z gumkami byl ogromy, dwa pady musialem wymieniać po ok. 2 miesiacach. Podobnie mieli moi znajomi i zapewniam Cie, ze nikt tych gumek ani nir skubal, ani nie gryzl
@janushek: pisales o złym użytkowaniu, #!$%@? łapach i niepoobcinanych paznokciach, nic z tego nie ma zastosowania do mnie a problem wystąpił dwa razy. Po wymianie padow 1.5 roku nie miałem żadnych problemów