Wpis z mikrobloga

Tak się traktuje klientów: napisałem z ciekawości maila do ZTMu czy można gdzieś u nich (np. w POPie) kupić mapę przystankową. Za parę dni przychodzi mail, że mapa na mnie czeka w biurze na Żelaznej i mogę ją sobie odebrać za darmo. W sumie nie wiedziałem co miałbym z nią zrobić bo pisałem tylko z ciekawości, ale uznałem, że może powieszę sobie na pustą ścianę nad biurkiem, bo i fajnie wygląda, i przydatna, i zawsze chciałem mapę Warszawy mieć powieszoną, a więc pojechałem dzisiaj na Żelazną, zostałem mile przywitany w recepcji dyrekcji ZTMu i otrzymałem rulonik, który po rozłożeniu prezentuje się jak na zdjęciu (kula niezałączona do mapy, wykorzystana z zasobów własnych w celu wyprostowania mapy :P) :> #tylewygrac #kartografia #ztmwarszawa #warszawa
w.....x - Tak się traktuje klientów: napisałem z ciekawości maila do ZTMu czy można g...

źródło: comment_NyFLSPRk4fAqigawwJoPrqkumpxmlSnP.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@winnux: No to współczuję, ale z drugiej strony fajnie się chodzi z kulami i w komunikacji miejskiej można udawac twardziela :" ależ nie... nie trzeba, postoję.... :]"
  • Odpowiedz
@Jofiel: jak chodziłem o jednej to tak zawsze mówiłem i jakąś taką dumę z tego czułem :D ale teraz komplikacje są i znowu dwie to muszę błagać żeby mi dali usiąść bo inaczej się wywalę ;x

@zoniu: złamanie szyjki kości udowej + spłaszczenie kości
  • Odpowiedz
@sens: no ale tysiaka za to zapłacił :F było zalicytować to też byś mógł :> a tak na marginesie to się zastanawiam jak to by wyglądało jakby urządzić pokój że np. łóżko z wiaty przystankowej, to by były jaja :D
  • Odpowiedz