Wpis z mikrobloga

Ludzie pytają mnie "hej marianbaczal, jak to jest być obserwowanym przez konto Janusza Mikke herbu Korwin z KORWiN @Korwin-Mikke a dodatkowo widzieć jak Janusz Mikke herbu Korwin z KORWiN wspiera akcję #permdlacauki?"
Odpowiadam wtedy prośbą abyście wyobrazili sobie piękne pole pełne zbóż. Lekki, wicherek muska łany, słońce leniwie wygląda zza chmur a Ty leżysz ze swoją narzeczoną i rozmawiacie. Wiesz, że kobieta obok Ciebie jest tą jedyną, z którą związek uświęcisz już wkrótce świętym węzłem katolickiego małżeństwa. Błękitne niebo nad wami a w internetach aż huczy od zwycięstwa Janusza Mikke herbu Korwin z KORWiN w wyborach. Miłość i wolny rynek. Oto jak się poczułem kiedym otrzymał powiadomienie. Pan Janusz Mikke herbu Korwin z KORWiN był od zawsze moim idolem i fakt, że mnie zauważył jest dla mnie jak ukoronowanie, jak osiągnięcie celu, jak zakończenie dalekiej podróży, rozłożenie się w fotelu, napalenie w piecu, otworzenie piwa po dobrym tygodniu ciężkiej pracy w ramach wolnego rynku i zaczytywanie się w ulubionej książce. Tej radości już mi nikt nie odbierze a tej siły nikt nie powstrzyma.

Marzenia się spełniają. Jeszcze tylko napiszę Januszowi Palikotowi w AMA "usuń konto lewaku" i mogę umrzeć.
#marianbaczalcontent
  • 21
  • Odpowiedz
@Vistula:

Po ulicach jeździły wiele luksusowych aut

Ku niebu pięły się wieżowce lokalnych przedsiębiorców


A na drzewach zamiast liści wisieli komuniści...
  • Odpowiedz