Wpis z mikrobloga

@Korwin-Mikke: Mam jedno pytanie:

Jakim sposobem państwa skandynawskie mimo wysokich podatków, wysokiego socjalu i z rozdętym sektorem publicznym mają niską korupcję, niskie bezrobocie i wysoki poziom życia, według pańskiej ideologii powinna być tam skrajna nędza i ogromna korupcja a te kraje mają najwyższy poziom życia na świecie

proszę jedynie nie opowiadać o surowcach naturalnych bo te ma jedynie Norwegia, lub o mitycznym przedwojennym bogactwie tych krajów bo każdy wie że przedwojenna
  • Odpowiedz
@Korwin-Mikke: Panie Januszu, chce Pan przejąć władze w Polsce i jednocześnie zdaje Pan sobie sprawę z tego że większość ludzi to idioci, którzy nie zrozumieją sensu wielu kontrowersyjnych poglądów wygłaszanych przez Pana. Dlaczego nie może się Pan powstrzymać od takich stwierdzeń jak te z górnikami czy setki dotyczących Hitlera ? Przysporzył Pan sobie ogromną ilość wyborców po programie Wojewódzkiego, ale w dużej mierze dzięki prowadzącemu który poprowadził w ten sposób rozmowę,
  • Odpowiedz
@Korwin-Mikke:
1. Czy byłby Pan za likwidacją PLN i wprowadzeniem Bitcoina jako oficjalnego środka płatniczego w Polsce?
2. Ile Bitcoinów Pan posiada? Może chociaż jakiś portfel BTC?
3. Czy można wpłacać dotacje na kampanie przez BTC?
  • Odpowiedz
@Korwin-Mikke: Wiele razy mówił Pan o zlikwidowaniu ZUSu. Skąd weźmie Pan pieniądze na pokrycie jego zobowiązań (ok. 200 mld zł rocznie)? Pański dawny kolega zapewniał, że wszystko od dawna jest już wyliczone. Niestety przez rok nie przesłał mi żadnej wiadomości. Czy istnieją jakieś konkretne prognozy, (liczby, kwoty), którymi można poprzeć taki plan? Jeśli tak, proszę o ich opublikowanie.
  • Odpowiedz
@Korwin-Mikke: Jakie kroki podjąłby Pan w sprawie zmniejszenie przemocy zarówno psychicznej oraz fizycznej wobec kobiet? (ostatnio często wałkowany temat). Z racji, że większość kobiet ma z Panem problem, to myślę, że warto poznać Pańską opinię.
  • Odpowiedz