Wpis z mikrobloga

Kuce,

Brak nam elementarnej rzeczy podczas tej kampanii. Być może po prostu jej nie znalazłem. Kompilacji dobrych wyważonych wypowiedzi Korwina. Nie jakichś masakr, tylko łopatologicznego tłumaczenia i przedstawiania sytuacji.

Brakuje takiego filmu dla naszych babć, rodziców i znajomych którzy uważają że "Korwin jakby doszedł do władzy to by rozpętał wojnę z Rosją i wszystkich by chciał powystrzelać."

Sam bym przygotował taki materiał ale zwyczajnie nie mam czasu, ani komputera bo pracuje 14 godzin dziennie by zarobić na firmę i mieć życie...

Pewnie idealny był by Korwin The Movie, ale nie wiadomo kiedy wyjdzie.

#korwin #2zdrajcy
  • 7
Sam bym przygotował taki materiał ale zwyczajnie nie mam czasu, ani komputera bo pracuje 14 godzin dziennie by zarobić na firmę i mieć życie...


@tanihaszcz: Nie wspominając o tym, że Korwin i rzeczowe wypowiedzi to dwa bieguny.
@shaun_the_sheep: 2:28, jak się ma to "pójdą siedzieć za pedofilie" do

Wolałbym, żeby moja córka trafiła w ręce pedofila, który po pupie pogłaszcze, niż poszła na lekcję edukacji seksualnej, bo to zabija erotyzm


Z tą pedofilią mocno się przesadza. Pedofilem miłośnikiem ośmioletnich panienek był np. Ludwik Carroll (ten od Alicji w Krainie Czarów ); nie tylko sąsiadki, ale i panie z towarzystwa na ogół bez obaw posyłały dziewczynki do jego domu