Wpis z mikrobloga

Gadałem ostatnio z kolegą wiek około 25 lat. I on do mnie "Dlaczego chcę głosować na każdego innego kandydata niż Komorowski". opowiada mi że obecnie jest duże zagrożenie wojną i on sięboi, że jak będzie taki Duda czy Mikke to dojdzie do wojny. Poza tym, teraz jest bezpiecznie, nie za bogato ale stabilnie ().

Ja mu na to, tobie młodemu czlowiekowi podoba się to #!$%@? ale stabilnie, a mi się obecnie żyje źle więc zamierzam ten stan rzeczy zmienić nawet kosztem twojego bezpieczeństwa.

#wyboryprezydenckie2015 #wybory #komorowski #korwin #polityka #oswiadczenie
  • 8
  • Odpowiedz
@highlander: Akurat Komorowski (Duda zresztą też) to rwie się do tej wojny jak sie patrzy, co ten twój kolega telewizji nie ogląda, gazet nie czyta, nie słyszy co on gada?
Ostatnio była jakaś taka ankieta w którejś gazecie, pytali kandydatów (ale nie wszystkich - nie było chyba Kowalskiego, Kukiza i jeszcze kogoś) o ich zdanie w sprawie Rosji. Z tych, których pytali, to chyba tylko jeden Korwin nie był nastawiony prowojennie/antyrosyjsko.
  • Odpowiedz
@kwakwa: @raj: ja nawet nie wiedziałem jak z nim gadać. zapytał się mnie co komorowski zrobił źle podczas prezydentury, chciał abym powiedział chociaż jedną rzecz. #!$%@? zatkało mnie.

powiedziałem że zgodził się na podwyżkę podatku VAT. dostałem odpowiedź że wszyscy kradną ()

to jest elektorat komorowskiego, ja #!$%@?ę
  • Odpowiedz
@ImOut: no ale co jest jego priorytetem? koledzy powyżej napisali że komorowski nie jest żadnym gwarantem bezpieczeństwa.

podpisuje ustawy które sprzyjają wzrostowi bezrobocia i nieposiadaniu potomstwa. Jest głupim człowiekiem więc nawet w kwestii wiedzy nie może być autorytetem. W co tu wierzyć?
  • Odpowiedz
@highlander: No czyli nic konkretnego dobrego komor nie zrobil :)
Natomiast na niedobre mozna mu zaliczyc chociazby szereg zlych ustaw, ktorych nie zawetowal ani nie skierowal do trybunalu konstytucyjnego, choc powinien, bo to jest tak naprawde jedyne co prezydent ma do roboty w panstwie.
Sprawa WSI to ja sie osobiscie niezbyt przejmuje, w sumie juz troche rzygam tym kto byl agentem, kto nie byl i kto ma jakie zwiazki z kim.
  • Odpowiedz