Wpis z mikrobloga

Tablet HP Stream 7 Signature Edition + MS Office 365 na rok + 1TB w chmurze + 60 min./mies. na Skype jest z powrotem dostępny - cena 320zł (minimalnie drożej niż ostatnio) we francuskim MS Store:

1. Wchodzimy na http://www.microsoftstore.com/store/msfr/fr_FR/pdp/Tablette-HP-Stream-7quot-edition-Signature/productID.308686100
2. Klikamy Ajouter au panier (zielony przycisk)
3. Potwierdzamy Poursuivre (zielony przycisk)
4. Klikamy Saisissez le code de promotion i wpisujemy kod HP79FLASH - cena zejdzie do 79€ (niecałe 320zł)
5. W następnym kroku podajemy polskie dane do wysyłki oraz dowolne dane bilingowe (mogą być zmyślone).

#cebuladeals #hpstream7 #tablet #windows
  • 15
  • Odpowiedz
@MaciejPN: nie, można normalnie zmienić język, a nieprzetłumaczone jest może 2% systemu (wiem, bo mam) i to frazy typu "restarting" gdy wybierzesz ponowne uruchomienie systemu, poza tym praktycznie wszystko po polsku :)
  • Odpowiedz
@costadelsol: przecież jakiś Mirek pisał już mini recenzje, ze ten tablet to kaszana straszna. Gruby, ciężki, soft powolny. Ale dla samego office to chyba jednak nie warto, bo to na rok bodajże jest.
  • Odpowiedz
  • 0
@saltacme: no nie wiem, mam go od kilku dni i jestem mega zadowolony, tym bardziej patrząc na 1 GB ramu i cenę. Jestem szczerze zaskoczony jego prędkością działania, bo nawet mój gówno laptop od Acera na W8.1 chodzi zdecydowanie gorzej od tego HP'ka. Wiadomo ma swoje wady, ale nie spodziewajmy się żeby sprzęt za 300 zł był taki jak np za 1k zł. Jeżeli jest ktoś w stanie przeżyć mały ekran,
  • Odpowiedz
@saltacme: piszesz o tym mirku-marudzie, który ma najnowszego iPada za 3000 i porównywał to z tym HP-kiem za 280zł?( ͡° ͜ʖ ͡°) ja mam tego HP i jestem zadowolony - z tym 1GB RAM śmiga szybciej niż laptop mojej żony z 4GB RAM... Dokumenty w Excelu otwierają się w czasie max 2 sekundy, Chrome działa płynnie itd. Może tamten gość nie pobrał aktualizacji, które dobrze wpłynęły na
  • Odpowiedz
@Nietopesz: działają wszystkie z komputera (32-bit), tak samo jak i gry typu GTA, FIFA i cokolwiek innego, więc nie rozumiem skąd takie uwagi. Może chodziło mu o ten cały Windows Store, ale kto stamtąd cokolwiek pobiera w czasach gdy jest wyszukiwarka Google? Dla przykładu z komunikatorów jest w Windows Store GG, ale już Pidgina nie uświadczysz. Gdzie tu sens korzystania z WS ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz