Wpis z mikrobloga

@aleszczerze: niee, tak tylko pytam. Generalnie nigdy mi się nie podobały takie pary, ale jakoś młodsze zaczęły mnie kręcić :P Chociaż to trochę oszukiwanie, bo niby łatwiej, ale co z tego skoro są profity ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KiciurA: Wiesz, patrzę jak to jest akceptowalne społecznie, bo spytam się znajomych to jeszcze powiedzą że spoko z grzeczności... A gdybym był ojcem to bym raczej na to nie przystal, choć pewnie na żadnego bym nie przystał dla mojej córeczki kochanej :P
  • Odpowiedz
@tajemniczygosc: tak, bo licealiście który buja się z licealistką to o coś innego chodzi niż Tobie :P. Kiedyś był wzór na różnice wieku, bodajże wiek/2+7 - minimalny wiek drugiej osoby aby było akceptowalne społecznie.
  • Odpowiedz
@tajemniczygosc: Akceptowalne. Byłem w związku z 15 latką, sam miałem 19 wtedy. Co moje to moje, rodzice jej to akceptowali (żadna patologia :) ) . Znajomi niektórzy dziwnie na to patrzyli, ale lałem na to :P
  • Odpowiedz
@KiciurA: słuchaj no, to nie tak że patrzę na innych, ale rasowych nonkonformistów na świecie po prostu nie ma. Nie potrzebuję akceptacji z kazdym moim działaniem, ale dbam o siebie żeby dobrze się czuć i biorę pod uwagę to, co o mnie pomyśli większość bo jednak życie jako pustelnik czy dziwak mi nie odpowiada. I te modne "nie obchodzą mnie wszyscy" nie pasuje nijak do nikogo, bo każdy się przejmuje opinią
  • Odpowiedz